Intuitīvā metode
8 dzīves vēlmju metode
Melnās Sektas skola
8 māju metode
San He skola
Lidojošo Zvaigžņu metode

Astoņu Dzīves vēlmju skola ir radusies Honkongā. Lai padarītu fenšui vieglāk saprotamu vairumam patērētāju, šī mācība nosaka mājas sadalījumu Z, ZA, A, DA, D, DR, R un ZR sektoros. Katrs sektors, savukārt, ataino vienu noteiktu dzīves aspektu. Māja ir līdzīga cilvēka ķermenim - atšķirīgām tā daļām ir dažādas funkcijas.

Astoņi aspekti ir:
1. Karjera (Z)
2. Zināšanas (ZA)
3. Ģimene, veselība (A)
4. Bagātība (DA)
5. Slava (D)
6. Mīlestība un laulība (DR)
7. Jaunrade (bērni) (R)
8. Labdari (ZR)

Nav zināms kā un kāpēc virzieni ir saistīti ar šiem dzīves aspektiem. Pēdējā laikā cilvēki tos attiecina uz Ba Gua astoņām trigrammām.
Tās ir: Ūdens, Kalns, Pērkons, Vējš, Uguns, Zeme, Ezers (Purvs) un Debesis.

Ziemeļos ir "Ūdens" trigramma.
Ūdens ir saistīts ar gudrību un briesmām. Virzoties pa karjeras kāpnēm, gudrība ir nozīmīgs veiksmes faktors. Ja Ci plūsma nav labvēlīga, tas var nozīmēt arī briesmas nokrist lejā. Trīs dievības (Laime, Labklājība un Ilgmūžība) tiek lietotas, lai aktivizētu šo zonu.

Ziemeļaustrumos ir "Kalna" trigramma.
Kalns simbolizē jaunāko dēlu un veiksme mācībās rada bažas. Lai aktivizētu šo zonu, var lietot četrus rakstāmpiederumus vai māla trauku.

Austrumos ir "Pērkona" trigramma.
Pērkons simbolizē vecāko dēlu. Sendienās vecākajam dēlam vajadzēja uzņemties atbildību par ģimeni. Telpaugi aktivizē šo zonu.

Dienvidaustrumos ir "Vēja" trigramma.
Vējš simbolizē vecāko meitu. Agrāk nabadzīgai ģimenei vienīgais veids kā tikt pie pārticības, bija izprecināt savu vecāko meitu bagātam cilvēkam. Šī trigramma arī simbolizē negaidītus ienākumus. Lai aktivizētu šo zonu, var lietot trīskāju krupi ar monētu mutē. Pārmaiņus var arī lietot monētu virteni ar sikspārni.

Dienvidos ir "Uguns" trigramma. Tā ir Sarkanā Putna (fēniksa) atrašanās vieta. Šī zona var atnest slavu, popularitāti vai izraisīt tenkas. Te var lietot daudz sarkanu priekšmetu.

Dienvidrietumos ir "Zemes" trigramma.
Zeme simbolizē māti. Mātes mīlestība tiek uzskatīta par viscildenāko mīlestības formu. Tā nozīmē arī laulību. Lai piesaistītu romantiku un pilnveidotu mīlestības dzīvi, var lietot mandarīnpīļu pāra attēlu šajā zonā.

Rietumos ir "Ezera (Purva)" trigramma.
Tā simbolizē jaunāko meitu vai konkubīni. Agrāk, viens no iemesliem, kādēļ vīrietim bija nepieciešama konkubīne, bija vēlme radīt vairāk bērnu. Lai aktivizētu šo zonu, var lietot Guan Yin (Žēlsirdības dieviete) statueti.

Ziemeļrietumos ir "Debesu" trigramma.
Tā simbolizē tēvu vai imperatoru. Lai aktivizētu šo zonu, var lietot piecu imperatoru figūriņas, kā arī Qi Lin pāri (mītiskais vienradzis).

Katrs var iemācīties augstākminēto stundas laikā, nopirkt Luo Pan (kompasu) un kļūt par fenšui praktiķi. Honkongā daudzi cilvēki iegūst sev materiāli nodrošinātu dzīvi, praktizējot šī veida fenšui.

Nevar uzskatīt, ka šis fenšui veids ir nepamatots - tas ir tikai ļoti elementārs līmenis, kas vāji saistīts ar Ba Gua.


Untitled Document

/atjaunoti 04.12.2019./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2019
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)