praktiskais fenšui
lielās trigrammas
4 pīlāri
plūmes zieda paredzēšana
sejas lasīšana

publiskie semināri

 

Par kursu:

4 Pīlāru metode (Ba Zi) paredzēta visiem tiem, kurus interesē jaunu zināšanu apgūšana un iespēja iemācīties izveidot un analizēt savu, ģimenes locekļu un draugu dzimšanas kartes.  Tajā var redzēt katra cilvēka stiprās un vājās puses, dzīves uzdevumus un brīdinājumus, attiecības ar vecākiem, laulāto un bērniem, ieteicamākās profesijas, naudas pelnīšanas sfēras un daudz citas informācijas.

Papildus informatīvajam materiālam paredzēti vairāki praktiskie darbi, diskusijas, slavenu cilvēku dzimšanas karšu piemēri un to atbilstība reālajai dzīvei.

Mācību kursa beigās katrs students būs izveidojis savu dzimšanas karti (čaklākie- arī draugu un radu kartes) un ieguvis pietiekami daudz zināšanu, lai patstāvīgi spētu analizēt kartes saturu un iemācīties harmoniski sadzīvot ar kalendāro laiku- noteikt labvēlīgas dienas un periodus noteiktām darbībām- kad mācīties, kad pelnīt naudu, kad "uzvizmot" pretējā dzimuma piesaistīšanai.

Jāņem vērā, ka 4 Pīlāru sistēma nav fatāli nenovēršamu dzīves notikumu aprēķināšana.  Lai arī cilvēka dzīvei ir raksturīgs individuāls musturs, ko nosaka dzimšanas dati, tomēr ikdienas izvēles un iepriekšzināma labvēlīgu un ne tik labvēlīgu laika posmu esamība var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti un arī veicināt izpratni par to, kāpēc mūsu dzīvē notiek tieši tādi notikumi, kādi notiek. Savā ziņā šo metodi var salīdzināt ar gadalaiku maiņu- viss ir noteiktā secībā un viens periods seko otram, tādējādi ir iespējams sagatavoties jau iepriekš- labos periodus maksimāli izmantot, ne tik labos periodus- klusiņām un uzmanīgi izdzīvot, pamazām gatavojoties nākamajam harmoniskajam dzīves posmam.

Kursa apjoms un formāts:

Mācības 3- 6h nedēļā (lekcijas un mājasdarbi), 12 lekcijas, 3 mēneši; sākums 5.februārī

Tālmācība: 4 lekcijas mēnesī (izdales materiāli, audioieraksti, privāts atbalsts WhatsApp vai Telegram vidē)

Kursa saturs:

Ievads ķīniešu metafizikā:
Iņ un Jan; 5 stihijas; 10 Debesu Stumbri; 12 Zemes Zari, Slēptie Stumbri; 60-cikls; 6 Dekādes; 24 sezonas; Saules kalendārs;60-cikls; 6 Dekādes; 24 sezonas; Saules kalendārs;

Četru Pīlāru kartes: 
Dzimšanas karšu izveidošana; veiksmes periodu aprēķināšana;  Debesu Stumbru kombinācijas un sadursmes; Zemes Zaru kombinācijas un sadursmes;
Četras sezonas un piecu stihiju cikli; Piecas izpausmes sfēras un Desmit Dievības; Ģimenes locekļi un savstarpējās attiecības; Izņēmuma (īpašās) dzimšanas kartes;

Pielikumi:
Karjeras un rakstura analīze; Veselības stavokļa analīze.

Mācībām nepieciešams:

4 Pīlāru kurss ir paredzēts cilvēkiem bez priekšzināšanām, mācību procesam pietiks ar atvērtu prātu, loģiku, radošu iztēli un vēlmi pilnveidot savas zināšanas. Praktiskajiem darbiem nepieciešams svārsts (vara vai pēc sajūtas arī cita materiāla- atrodams ezotērikas veikalos) un krāsainie zīmuļi (6-12 gab.).

Pieteikšanās: projekti@fengshui.lv, papildu informācija pa tālruni 29 287 195 /Linda/

Uz tikšanos mācībās!

 

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)