dzīvojamo telpu projekts
darba telpu projekts
telpu novērtējums
dzimšanas kartes
dažādas sarunas
sejas lasīšana

 

Sarunas par dažādām tēmām

Līdzšinējā pieredze liecina, ka dažkārt cilvēkiem rodas nepieciešamība apspriest lietas/tēmas, kas nav īsti ietilpināmas nevienā līdzšinējā pakalpojuma veidā, vai arī neaizņem tik daudz laika, lai par to prasītu pilnu projekta maksu. Kā piemēru varētu minēt mājas projekta apspriešanu projektēšanas procesa laikā, lai novērstu būtiskas problēmas nākotnē, situācijas, kad nepieciešams ieteikt labāko vietu apjomīgai ūdenstilpnei bez pilna fenšui projekta vai pēc dzimšanas datiem novērtēt saderību ar vairākiem nesen iepazītiem pretendentiem uz sirdi un roku :-) noskaidrot, kad ir labākais laiks laulībām, bērna gaidīšanai vai profesijas maiņai...

Pēdējā laika pieredze liecina, ka dažkārt cilvēkus nodarbina jautājumi un tēmas, kuras var telefoniski izrunāt arī 15 minūšu vai pusstundas laikā:-), šādos gadījumos vispiemērotākā ir tieši stundu apmaksa.

Lai arī cik gara vai īsa būtu saruna, tai jāsagatavojas un jānoskaņojas, tāpēc vēlams interesējošo jautājumu uzdot, rakstot epastu un norādot dzimšanas datus vai izskaidrojot situāciju.

Sarunu maksa: 40 eiro/h, 3.stunda- 20 eiro

Pieteikšanās uz sarunu: projekti@fengshui.lv, kā arī pa telefonu 29 287 195 /Linda/

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)