dzīvojamo telpu projekts
darba telpu projekts
telpu novērtējums
dzimšanas kartes
dažādas sarunas
sejas lasīšana

 

Dzīvojamo telpu fenšui projekts

Fenšui konsultācijas mērķis ir harmoniskas vides izveidošana saskaņā ar telpas, laika un cilvēka mijiedarbību.

Pilnais fenšui projekts ir telpu interjera un enerģētikas korekciju apraksts, izmantojot Astoņu Māju skolas (labvēlīgie/nelabvēlīgie virzieni saskaņā ar dzimšanas gadu) un Xuan Kong skolas tehnikas, izveidojot konkrētu telpu enerģētisko karti. Fenšui projektā neietilpst "brīnumlīdzekļu" un talismanu pielietošana vai klientam neizprotamas, mistiskas darbības.

Projektā ietilpst:
· vietas apskate, interjera un eksterjera novērtējums (pēc nepieciešamības; var izmantot arī foto/video);
· mājas iemītnieku dzimšanas karšu izveide un skaidrojums (4 Pīlāru metode);
· mājvietas enerģētikas kartes (Lidojošo Zvaigžņu metode) izveidošana, esošās situācijas izskaidrojums, vēlamo korekciju ieteikums un izmaiņas laikā (projekts ir aktuāls līdz 2044.gadam); privātmājām- arī eksterjera konsultācija (dārza, ūdenkrātuves, bērnu laukumu vietas izvēlei);
· konsultācijas krāsu gammas izvēlē un interjera priekšmetu harmoniskā izvietojumā; telpu izvēle konkrētiem iemītniekiem vai konkrētām funkcijām (bērnistabu sadale, labākā telpa kabinetam un tml.);
· u.c. klientam interesējošu specifisku jautājumu risināšana (piem. baseina/iebūvēta akvārija vai kamīna/krāsns labvēlīgu novietojumu - īpaši, ja tiem nepieciešami būtiski kapitālieguldījumi).

Projekta izstrādei nepieciešams:
· vēlmju/ problēmu raksturojums;
· mājas/dzīvokļa iemītnieku dzimšanas dati (dzimšanas gads, mēnesis, diena, laiks un vieta);
· ēkas celšanas un ekspluatācijas uzsākšanas gads, dati par nopietnām renovācijām; privātmājām- arī zemes plāns vai topogrāfijas plāns (eksterjera iekārtojumam);
· adrese, proporcionāls telpu plāns (plus foto) un zonu funkciju raksturojums (piem. kur mēdz gulēt, strādāt/mācīties un pavadīt brīvo laiku katrs no mājas iemītniekiem).

Šis pakalpojums veids ir attiecināms uz jaunbūvēm vai māju/dzīvokļu pārbūves gadījumiem, kad plānotās izmaiņas ir apjomīgas. Projekts tiek iesniegts rakstiski.
Visa klienta sniegtā informācija ir konfidenciāla. Tiem, kuri nevēlas izpaust savas mājvietas atrašanās vietu, ir iespēja saņemt konsultāciju inkognito, tomēr šajā gadījumā nepieciešams ļoti precīzs telpu un ārējās vides faktoru raksturojums.

Projekta maksa: 12-15 eiro/m2 (palīgtelpas cenā netiek iekļautas). Māju plānojumi un iemītnieku skaits mēdz būt ļoti atšķirīgi, tāpēc fināla cena par m2 tiek noteikta, novērtējot paredzamo darbu apjomu- plašā mājā diviem cilvēkiem ir mazāk darāmā, kā mazākas platības mājā, kurā dzīvo trīs paaudzes:-)

Pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv, kā arī pa telefonu 29 287 195 /Linda/


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)