[25.07.2019]

Sirsnīgi sveicieni vasarā! Lai arī vairums bērnu vecāku izbauda vasaru un septembris liekas tik tālu, tas tomēr reiz pienāks :-) un sāksies jezga ap pulciņu, nodarbību izvēli mūsu bērniem. Tas pamudināja mani uz domu izveidot piedāvājumu "Saudzē bērnu un pedagogus! :-)", laicīgi noskaidrojot bērna individuālās iezīmes, talantus, virzību un piemērotākās sfēras. Mana līdzšinējā pieredze vairāk bijusi kā saskarsme ar vecākiem, kuru bērni jau izrāda nepatiku vai protestu pret vecāku izvēlētajām nodarbēm- ne visiem bērniem der kolektīvas izpausmes, citiem ir bīstams ātrums vai ūdens, citu bērnu vecāki pat nenojauš par slēptajiem talantiem, kas netiek attīstīti.

Jūlijā bērnu dzimšanas kartēm ir 10% atlaide- 36 eiro! Piedāvājums domāts vecākiem, kuru bērni ir vecumā no 2-14 gadiem, tajā ietilpst dzimšanas karte Pdf formātā, 45-60 min saruna (arī neklātienē) un sarunas audiofails. Piesakoties un apmaksājot pasūtījumu jūlijā, t var izmantot arī citā, sev ērtā laikā. Bērna dzimšanas datus un interesējošos jautājumus lūgums sūtīt uz epastu: projekti@fengshui.lv Lai mums visiem izdodas!

[26.04.2019]

Sirsnīgi sveicieni pavasarī! Ir sācies magnoliju ziedēšanas laiks manā dārzā un pilnā sparā izpaužas ikgadējais agrārais nemiers- ar sēšanas darbiem un peoniju kolekcijas papildināšanu, tāpēc darbus pie fenšui projektiem, dzimšanas kartēm un apmācībām plānoju savlaicīgi. Rīgā ierodos un esmu tikai uz konkrētām tikšanās reizēm, tāpēc lūgums pieteikties savlaicīgi:-)))

Vēlos piebilst, ka 11.maijā no pl. 12.00 Cēsu pils parkā notiks "Spīdolas salidojums"- dažādu veselības prakšu un seno zināšanu saiets. Plašāk par pašu pasākumu, dalībniekiem un programmu varat uzzināt ŠEIT. Visi mīļi aicināti, ņemiet līdzi bērnus, vecākus, draugus, kaimiņus un citus jaukus cilvēkus, saģērbieties ērti:-) Uz tikšanos!

[04.02.2019]

Laimīgu un panākumiem bagātu Zemes Cūkas gadu! Pievienoju informāciju, kas noderīga šim gadam- par Lidojošajām Zvaigznēm 2019.gadā un par Jaunā gada sagaidīšanas niansēm. Lasiet, pētiet, izmantojiet un dalieties!

[01.01.2019]

Smaidīgu, priecīgu un mīlestības pilnu Jauno gadu! Nākamie semināri par Cūkas gada enerģijām- mājvietā/ birojā/veikalā , notiks 24.janvārī, pl. 19.00 un 25.janvārī, pl. 9.30. Tiem, kas dzīvo ārpus Rīgas- 26.janvārī, pl. 13.00. Sarunas laiks- 2h, pieteikšanās, rakstot uz epastu projekti@fengshui.lv Uz tikšanos!

[18.12.2018]

Sākam pamazām gatavoties Cūkas gada enerģijām- tējvakars par tēmu, kā sagatavoties jaunajām enerģijām mājvietā, notiks 20.decembrī, pl. 18.30, par pārmaiņām birojā vai veikalā runāsim kafijrītā, 21.dec., pl. 9.30. Sarunas laiks- 2h, pieteikšanās, rakstot uz epastu projekti@fengshui.lv Uz tikšanos!

[19.11.2018]

Šodien svinam uzņēmuma 16.dzimšanas dienu! Paldies no visas sirds manai ģimenei, draugiem, klientiem un sekotājiem par atbalstu, mijiedarbību un pilnveidošanos šo gadu laikā! Sena ķīniešu gudrība vēsta- "Gaismas stars ir zelta vērts, bet ar zelta gabalu gaismas stars nav nopērkams", tādējādi atgādinot mums, ka nav pasaulē nekā vērtīgāka par laiku :-)

[05.11.2018]

Sveicieni rudenī! Mana agrārā sezona ir beigusies, kopā ar optimistiskajiem, podos ziedošajiem tomātiem esmu atgriezusies Rīgā un pieejama klātienē:-) Pēdējie jaunumi ir LanHua lapas izveide Facebook, lai ērtāk sazinātos ar cilvēkiem un ik pa laikam publicētu kādu praktisku informāciju!

[11.09.2018]

Sveicieni atvasarā! Vasara paskrējusi vienā elpas vilcienā, sācies ražas novākšanas laiks :-) esība brīvā dabā ir kārtīgi uzlādējusi manas baterijas, esmu gatava rudens sezonai- darbiem, mācībām un jauniem izaicinājumiem! Pirmais eksperiments iesācies nesen- pētu un testēju sociālos tīklus, konkrēti, Facebook :-) radusies sajūta, ka jābūt pieejamākai un jāpadalās ar idejām, padomiem, pārdomām un visādi citādi praktiski noderīgu informāciju! :-)

[07.05.2018]

Sveicieni maijā! Beidzot ir sācies kārtīgs pavasaris un dārza sezona ir atklāta! No maija līdz novembrim pārsvarā būšu ārpus Rīgas- darbs pie projektiem un dzimšanas kartēm turpinās, tomēr klātienes tikšanās jāplāno laicīgi :-) Saziņai labāk izmantot epastu, jo dārza darbos telefons netiek ņemts līdzi un parasti tiek aplūkots tikai pēc saulrieta:-)

[11.03.2018]

Sveicieni pavasarī! Man ir divas ziņas- paveikta revīzija RAKSTU sadaļā, pievienojot jaunus materiālus. Otra ziņa- nebūšu pieejama no 17. līdz 27.martam- šī gada Suns man pašai nozīmē Eleganto Pārklāju (vairāk šeit) , kas rosina uz māksliniecisku jaunradi- mēģināšu kļūt par amatnieku, jo mani 2 Suņi dzimšanas kartē kopā ar gada Suni rada sajūtu, ka īstais laiks un virziens ir tieši tagad. Turiet īkšķus! :-)

[31.12.2017]

Gada nogale ir pienākusi, pēc klasiskā Jaunā Gada nosvinēšanas varam palēnām sākt gatavoties Zemes Suņa atnākšanai, kas notiks 2018.gada 3.februārī, 23:29, pēc divu gadu ilgušās uguns-metāla kaujas iestāsies dubultas zemes miers :-) Ķīniešu Jaunā gada svinības būs vēl vēlāk, līdz ar jauna mēness iestāšanos. Lai izdodas viss, kas iecerēts!

Jaunās cenas pievienotas tikai šodien, tālab visiem, kas pieteicās laika posmā no Saulgriežiem līdz Vecgada vakaram, spēkā paliek iepriekšējās cenas :-))

[02.12.2017]

Gada nogale tuvojas- veidoju jaunus plānus un piedāvājumus nākamajam Suņa gadam! Lielāko daļu decembra- no 3. līdz 23.datumam saziņas pavēlnieks Merkurs iet atmuguriski, tālab esiet filozofiski un pacietīgi komunikācijā- runājiet lēnītēm, vienkārši, vajadzības gadījumā izmantojot izteiksmīgu mīmiku un graciozas roku kustības :-) Jaunas mācību iespējas būs pieejamas no janvāra- klātienē un tālmācībā. Pamazām top arī jauni mācību kursi un formas...

Ne tik labā ziņa ir, ka drīzumā tiks mainītas pakalpojumu cenas, jo valstī ir mainījušās nodokļu likmes. Šībrīža cenas ir spēkā līdz Ziemas Saulgriežiem- 21.decembrim, izmantojiet iespēju! Pakalpojumiem pieejamas arī dāvanu kartes!

[21.11.2017]

Esmu atpakaļ ar jauniem iespaidiem un zināšanām no garā Ķīnas ceļojuma! Tāpat garajās svētku brīvdienās esmu ar pateicību nosvinējusi arī kompānijas "LanHua" 15.dzimšanas dienu, paldies milzīgs visiem Skolotājiem, draugiem, studentiem un klientiem- es mācos no ikviena un ar katru jaunu, sarežģītu situāciju iegūstu jaunas zināšanas un pieredzi. Lai arī turpmāk mums kopā viss izdodas!

[02.09.2017]

Apsveicu ar jauna mācību gada sākumu! Klātienes konsultāciju iespējas Rīgā- no 11. līdz 30.septembrim, tad atkal no 1.novembra. Oktobrī nebūšu pieejama- pētīšu kalnu formas un budisma sakrālās celtnes :-) Steidzamai saziņai var mēģināt izmantot epastu, pēc iespējas to pārbaudīšu. Lai jums visiem smaidīgs rudens!

[05.07.2017]

Līdz ar vasarīgo laiku, skolēnu brīvdienām un agrārās sezonas rosību mana biroja darbība tiek pārcelta uz laukiem :-) Sabiedrisko un privāto telpu projektus tas būtiski neietekmē, klātienes konsultācijas Rīgā dzimšanas karšu izpētē jāplāno laicīgi. Vasaras sezonā daudz vienkāršāka pieeja pakalpojumiem ir tiem, kuri dzīvo vai strādā Rīgas- Rūjienas ceļa tuvumā, izmantojiet šo iespēju! Lai smaidīga vasara, laba atpūta un viss aug griezdamies!

Kursu sadaļā atjaunota informācija par rudens mācībām. Kalendāru sadaļā informācija par 2018.gada kalendāru pasūtīšanu. Jūlija otrā pusē ir tuvākā iespēja ir apmeklēt Fenšui un Sejas lasīšanas seminārus. Uz tikšanos mācībās!

[13.06.2017]

23.maija Re TV saruna par fenšui ar Kristu Tuču, raidījumā "Neredzami redzamais". Šobrīd raidījums skatāms DELFI portāla Orākula bibliotēkā.

[04.05.2017]

Sveiciens Valsts svētkos! Novēlu visiem ieviest savā mājvietā balto galdautu kaut uz mazgaldiņa, arī ikdienā, ne tikai svētkos... kā vietu, kur sapulcēties tuvo lokā ik vakaru, kā vietu, kur vienatnē apcerēt dienas gaitas un padomāt par rītdienu. Mūsmājās tas ir kļuvis par ikvakara un arī brīvdienu rītu rituālu...

[29.03.2017]

Apsveicu ar pavasara iestāšanos! Marts nav šī gada jaukākais mēnesis, tā kā Gailis gadā cenšas izaicināt un kontrolēt Trusi mēnesī... bet tā kā šodien ir Truša diena, tad nu cerams, ka divi Truši viens par otru pastāvēs un Gailis varēs pievērsties savām lietām :-) Manā birojā joprojām norit remontdarbi- līdz ar perioda maiņu pēc Lielo Trigrammu metodes š.g. 4.februārī esmu nobriedusi pienācīgi sagaidīt jauno uguns enerģiju un nokrāsot vīna krāsā visu, ko vien iespējams :-) Izmantojot jauniegūtās zināšanas, mainīšu arī sēdēšanas un galda virzienu, papildinot to ar noteiktā vietā novietotu strūklaku, lai pilnībā izmainītu enerģijas plūsmu :-)

Daļa sienu jau ir pārkrāsota, idejas un notikumi sāk realizēties, tāpēc vēlos padalīties ar jaunumiem mācību jomā. Līdzšinējā formā paliek neklātienes apmācības- cilvēks saņem audio lekciju ierakstus un mācību materiālus, mācās sev ērtā tempā un tad ik pa laikam ierodas privāti uz tēju, lai apspriestu visu nesaprotamo. Pieredze rāda, ka šī ir visefektīvākā metode tiem, kuri vēlas padziļināti apgūt vielu. Tomēr daudzi cilvēki vēlas tieši praktiskas zināšanas, bez garas un sarežģītas iedziļināšanās, tāpēc pēc ilgām pārdomām izdomāju, kā tieši no kopējā mācību kursa varētu izvilkt īsformāta semināra tēmu, kas vienlaikus būtu viegli uztverama un uzreiz izmantojama... Ja rodas ideja, atrodas arī vieta, kur to realizēt- mana telpa ar 5 brīviem krēsliem nav tas ērtākais risinājums, tāpēc turpmāk publiskiem semināriem tiks izmantota zināšanu studijas "Jūties labi" telpas Tallinas ielā 94 (pagalmā), tur ērti var sapulcēties 12-14 cilvēki.

Vairāk informācijas šeit: kursi un semināri. Uz tikšanos! :-)

[28.01.2017]

Laimīgu Jauno gadu!

Rakstu sadaļai pievienota gada prognoze par debespušu un laika ciklu ietekmi, palasiet arī par senajām Jaunā gada svinēšanas tradīcijām!

[04.01.2017]

Apsveicu ar sniegputeni! :-)

Vēlot atgādināt, ka darba lietu saziņai izmantoju projekti@fengshui.lv e-pastu- par tajā iesūtītajām vēstulēm uzreiz saņemu īsziņu telefonā. Senākos laikos, pirms šī epasta ieviešanas, vairāk tika lietota adrese linda@fengshui.lv... šī adrese tiek izmantota arī starptautiskās "fenšuistu" vēstkopas vajadzībām un, spraigu diskusiju gadījumā, varu saņemt pat 100 vēstules dienā, tā kā pastāv ļoti liela varbūtība, ka pārējās vēstules varu palaist garām :-) Tāpat gribētu piebilst, ka Facebook arī nav labākā iespēja steidzamai saziņai- šo aplikāciju atveru brīvajos momentos un ziņas no cilvēkiem ārpus draugu loka automātiski tiek novirzītas filtrētā satura mapē. Viena adrese klientu failu un jautājumu/komentāru arhivēšanai ir ērta sistēma, daudz sarežģītāk ir tad, ja mājas projekts tiek atsūtīts uz e-pastu, tad pāris jautājumu īsziņās uz telefonu, tad dizaina bildes Facebook... un vēl pāris precizējoši jautājumi Skype vai Whats Up :-) un pēc gada, piemēram, vēl daži papildu jautājumi :-)))))) E-pasta sistēmā ir iespēja katram klientam izveidot atsevišķu mapi, tāpēc, saņemot kādu jautājumu šobrīd, uzreiz varu paskatīties, ko apspriedu ar klientu 2012.gada maijā, piemēram:-) Par ērtu un jēgpilnu saziņu arī retrogrāda Merkura laikos! :-)

[23.12.2016]

Ziemassvētku laikā nāku klajā ar labām ziņām- cenas arī 2017.gadā paliek iepriekšējās! Šobrīd ir īstais laiks gatavoties gadu mijai, apsvērt mācīšanās iespējas (arī neklātienē) vai izmēģināt kādu no pakalpojumiem :-) Īpaši iesaku Plūmes Zieda kalendāru, tas patiešām noderīgs ikvienam! Lūgums ņemt vērā, ka janvāra vidus ar prognožu veidošanu jaunajam gadam ir gada noslogotākais laiks, lūdzu plānot savus pasūtījumus pēc iespējas savlaicīgi, drīkst jau tagad :-) Pakalpojumiem ir pieejamas arī dāvanu kartes. Gada sākumā ir arī plānoti daži publiskie semināri, sadarbībā ar "Jūties labi!", sekojiet jaunumiem!

Mīļus, gaišus un prieka pilnus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! P.s. Uguns Gaiļa gads sāksies 3.februārī, 17:34 :-)

[30.11.2016]

Pēc piedalīšanās piketā pret mikronodokļa atcelšanu un obligātajiem sociālajiem maksājumiem no 2017.gada 1.janvāra, esmu vēl pārdomu varā. Novērojumi liecina, ka daudzi mazie uzņēmēji izvēlas radikālus risinājumus- vai nu slēgt uzņēmumu vai pacelt cenas. Mums decembrī viss paliek pa vecam, esmu pat piekoriģējusi mācību kursu cenas :-) Tāpat pirmssvētku laikā vēlos atgādināt, ka visiem pakalpojumiem ir pieejamas dāvanu kartes. Lai pūkaini balta ziema un priecīgs prāts!

[20.11.2016]

Vakar esam nosvinējuši LanHua 14.dzimšanas dienu, paldies visiem par apsveikumiem, jaukajiem vārdiem un novēlējumiem! Šī mēneša izskaņa paiet kalendāru gatavošanas rosībā un 2017.gada prognožu un padomu radīšanā, pamazām jau var pieteikties! :-)

[13.09.2016]

Rudens pienācis, laiks mācībām:-) Lai arī šobrīd saziņas planēta Merkurs vēl staigā atmuguriski (līdz 22.septembrim), tomēr lēnītēm sākam aptauju visiem interesentiem un mācītiesgribētājiem. APTAUJA domāta visiem tiem, kas gatavi vai tikai apsver iespēju mācīties. Droši jautājiet, ja kaut kas nav skaidrs, rakstot uz projekti@fengshui.lv vai zvanot uz tālruni 29 287195 Uz tikšanos mācībās! Linda

[14.08.2016]

Informēju, ka no 20. līdz 30.augustam būšu atvaļinājumā, bez datora un telefona :-) Uz tikšanos septembrī!

[08.07.2016]

Tuvākie pieņemšanas laiki Rīgā- 14.-15.jūlijs un 25.-29.jūlijs!

[25.04.2016]

Pavasara sākums līdz ar siltā laika iestāšanos lielu daļu cilvēku iedvesmo Lielajai Pavasara Tīrīšanai, kas pati par sevi ir jauka un apsveicama parādība. Dažkārt lielās pārvērtības tiek papildinātas ar spontānu remontu, ieviešot jaunas krāsas telpās un mainot funkcionālo plānojumu, tādējādi būtiski mainot telpu enerģētiku un tās ietekmi uz ģimenes locekļiem. Kā ar kosmētisko remontu neizjaukt, bet uzlabot esošo telpu enerģētiku un kā katram ģimenes loceklim izvēlēties labākos darbošanās virzienus telpā? Tam paredzēts īpašs praktiskais seminārs tiem, kuri šobrīd iecerējuši kosmētisko remontu- "Pavasara revolūcija- kā uzlabot mājas enerģētiku?", kas paredzēts 19.maijā no 18.30- 21.00 (21.30). Pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv Semināra cena- 50 eiro, tajā ietilpst semināra materiāli (arī audiofails) un kafijas/tējas pauze ar uzkodām. Par visu nepieciešamo līdzņemšanai informēsim privāti.

[08.03.2016]

Sirsnīgi sveicieni Sieviešu dienā!

Informēju par izmaiņām pakalpojumu un cenu jomā- pēdējā laikā palielinājies mazo īres dzīvokļu audita gadījumi, tiem piedāvājumā ir samazināta cena, jo darba patiešām ar tiem mazāk. Tāpat parādījies pieprasījums no mazajiem un vidējiem uzņēmējiem par dažādām, ar biznesu saistītām tēmām, kuras ir iespējams risināt ar kādu no ķīniešu metafizikas metodēm- dažkārt situāciju iespējams atrisināt, iztiekot bez telpu audita vai īpašnieka dzimšanas kartes. Plašāka informācija pakalpojumu sadaļā.

[04.02.2016]

Laimīgu, saticīgu un panākumiem bagātu Uguns Pērtiķa gadu!

[15.01.2016]

Līdz Pērtiķa gada sākumam palikušas 2 nedēļas, ir laiks pamazām iepazīties ar 2016. gada vēsmām gan personīgo iespēju ziņā, gan izmantojot attiecīgā gada enerģijas no astoņām debespusēm savā mājvietā un darba vietā. Mijiedarbība ar dabu un tās cikliem ir fascinējoša, lai gan dažkārt cilvēki nav sajūsmā par domu, ka kaut kāds ārējais laiks noteiks viņu spējas ko realizēt un sasniegt, tomēr reālajā dzīvē neviens taču nedusmojas, ka nav iespējams lasīt vizbulītes, sauļoties, bekot vai slēpot jebkad, kad ienāk prātā :-) Visam savs laiks un secība!

[04.01.2016]

Mīlestību, radošu garu un pārticību jaunajā 2016.gadā! Atgādinām, ka Uguns Pērtiķa gads pēc saules kalendāra sāksies 4.februārī, 11:46, Jaunā gada svinības pēc mēness kalendāra varēsim svinēt 8.februārī. Līdz ar jauno gadu mūsu kursu sarakstu papildinās jauna metode- Xuan Kong Da Gua (Lielās Trigrammas), kas ir klasiskā fenšui Lidojošo Zvaigžņu "otra ābola pusīte". Šī metode māca, kā savietot mājas ieeju (vai ieejas) ar ārējo ūdeni- dzīvu ūdeni, ielām, iebrauktuvēm un krustojumiem, kā visefektīvāk izmantot kustīga ūdens risinājums darba vietā vai mājvietā. Ja Lidojošās Zvaigznes vairāk saistītas ar laika enerģijām, tad Lielo Trigrammu metode ir pavisam praktiski risinājumi jebkurai mājai- pat ja ārpusē nav ūdens, ielas vai krustojuma, atbilstošu enerģiju var ieviest mājās:-)

[18.12.2015]

Pēdējie jaunumi- esam sagatavojuši kalendārus 2016.gadam, atjaunojuši informāciju par kursiem un semināriem jaunajā gadā, kā arī šim svētku laikam piedāvājam iegādāties dāvanu kartes mūsu pakalpojumiem; pēdējo gadu populārākā dāvanu karte ir dzimšanas karte bosam:-) Dāvanu kartes izmantošanai nav termiņa un elektroniskās versijas, toties ir aploksne un 10% atlaide līdz 31.decembrim.

[19.11.2015]

Mums šodien svētki- svinam 13. dzimšanas dienu! Par godu šim priecīgajam pasākumam visiem pakalpojumiem līdz 30.novembrim 30 % atlaide :-). Izvēlieties pakalpojumu, saņemiet rēķinu ar atlaidi un apmaksājiet līdz 30.novembrim un pašu pakalpojumu izmantojiet 6 mēnešu laikā- līdz 30.maijam!

[15.10.2015]

Filozofiskā mierā esam pārlaiduši saspringtos aptumsumu periodus, kā arī sagaidījuši, lai lieliskā saziņas planēta Merkurs dotos pareizajā virzienā:-) nu varam aicināt visus mācītiesgribētājus apdomāt un izvēlēties sev piemērotāku kursu un mācību formu.

2015./2016.gadā pieejami šādi mācību kursi- "Praktiskais Fenšui" un "Dzimšanas kartes 4 Pīlāru sistēmā" pieejami klātienes vai neklātienes versijā (materiāls, audiolekcijas un klātienes konsultācijas), savukārt "Plūmes Zieda paredzēšanas metode" un "Ķīniešu sejas lasīšanas metode" plānoti klātienē. Interesentiem lūgums aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. Tāpat pieejami praktiskie 3h semināri par 2 tēmām- "Fenšui dzīvojamām platībām" (māju, dzīvokļu iemītniekiem un izīrētājiem) un "Fenšui darījumu platībām" (birojiem, veikaliem un pakalpojumu sniegšanas vietām). Pieteikšanās uz semināriem, aizpildot anketu. Plašāka informācija par kursiem un semināriem, neskaidros jautājumus varat uzdot, rakstot uz projekti@fengshui.lv vai zvanot uz tālruni 29 287195. Uz tikšanos mācībās!

[25.09.2015]

Steidzos informēt, ka nupat iznākusi "Dzīvesziņas gadagrāmata 2016.gadam", kurā apkopoti dažādi vērtīgi padomi dvēselei, ķermenim un telpai ap mums. Paldies idejas autorei Aijai Austrumai un pārējiem autoriem, kā arī visiem tiem, kas piedalījušies šī izdevuma veidošanā. Meklējiet grāmatnīcās, izskatās šādi! :-)

[24.08.2015]

Jaunas ziņas visiem zinātkārajiem:-)

Atvērto durvju diena- 7.septembrī, no laikā no 8-10, 15-16 un 19-21! Nāciet iepazīties, noskaidrot visu par un ap 2015./2016. mācību gada fenšui, dzimšanas karšu un citiem kursiem klātienē un neklātienē, semināriem, kursu saturu un iespējām. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz linda@fengshui.lv (vai sms uz 29 287195), norādot vēlamo laiku. Tikšanās vieta- Artilērijas 40. Tiem, kam nav iespēju ierasties klātienē, lūgums atsūtīt savus jautājumus uz e-pastu. Uz tikšanos!

[09.06.2015]

No 10. līdz 17.jūnijam būšu mācību komandējumā, turpināšu padziļināti apgūt sejas lasīšanas mākslu. Projektiem, dzimšanas karšu konsultācijām un tālmācības studijām vasaras sezonā (līdz 1.septembrim) lūgums pieteikties laicīgi, jo atradīšos ārpus Rīgas. Jauku visiem vasaru!

[19.05.2015]

Paldies raidījuma vadītājai Dainai Jāņkalnei un dalībniecēm par jauko kopdarbu! Laika, protams, vienmēr ir par maz, tāpēc droši var uzdot jautājumus, kas palika aiz kadra, rakstot uz linda@fengshui.lv!

[18.05.2015]

Rīt, 19.maijā, kopā ar dizaineri Ilzi Tolu no PlānsB viesosimies Latvijas Radio 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot" un runāsim par interjera dizaina tēmu. Raidījuma sākums- 9:07.

[21.04.2015]

Šodien ir brīnišķīga diena- esmu beidzot satikusies ar Aigu un Ansi no visumalaiks.lv- pati savām acīm aplūkojusi un aptaustījusi ēterītus- piramīdas un lodes, esmu uzklausījusi pieredzes stāstus un izmantošanas nianses. Mana personīgā pieredze ar tiem ir gana sena, manos krājumos ir paši pirmie eksemplāri, tāpēc pienācis laiks papildināt kolekciju ar jauniem izstrādājumiem, turpinot uzlabot personīgā lauka un telpas kvalitāti. Visiem citiem es iesaku tikai tās lietas, ko esmu pārbaudījusi darbībā un šie ēterīti ir tieši tas, kas nepieciešams telpai, lai līdzsvarotu un uzlabotu tās enerģiju, sakārtotu savu lauku un paplašinātu apziņu. Lasiet, sajūtiet un izvēlieties sev piemērotāko piramīdu, lodi, puslodi vai talismanu, kā arī apsveriet iespēju izmantot citus piedāvātos pakalpojumus. Bildes atradīsiet Facebook lapā Harmonijas avots, e-pasts: aiga@visumalaiks.lv Lai jums visiem brīnišķīgs pavasaris!

[21.03.2015]

Apsveicam ar pavasara iestāšanos! Par godu šim jaukajam laikam esam papildinājuši pakalpojumu klāstu- no 1.aprīļa būs pieejama ķīniešu sejas lasīšanas konsultācija, kuras laikā varēsiet uzzināt daudz jauna par sevi, laiku, vecuma posmiem, talantiem un iespējām. Konsultācijas ilgums- 1h, cena- 50 eiro, nepieciešams kvalitatīvs portrets un profils A4 formātā, vēlams bez grima. Plašāka informācija un pietiekšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv

[18.03.2015]

Kalendāra sadaļā izmaiņas- tagad pie katras dienas ir norādes, kādus elementus un polaritāti satur katra diena. Mīnus zīme pirms elementa apzīmē Iņ enerģiju, plus zīme- Jan enerģiju. Saules aptumsuma laikā- 20.martā- esiet īpaši izmanīgi laikā no 10-12!

[05.02.2015]

Brīnišķīgu Kazas gadu visiem!

[22.01.2015]

Tuvojas gadu mija ar Kazas atnākšanu un pamazām varam gatavoties ikgadējo izmaiņu ieviešanai mājvietās un darba vietās, lai pienācīgi sagaidītu jaunās enerģijas no visām debespusēm. Padomus lasiet rakstā "Lidojošās Zvaigznes 2015.gadā". Visus neskaidros jautājumus varat uzdot, rakstot uz projekti@fengshui.lv

Lai nepalaistu garām svarīgu informāciju un jaunumus, nosūtiet vēstuli uz projekti@fengshui.lv, tematā norādot "Piesakos jaunumiem".

[06.01.2015]

Gada nemierīgākais mēnesis ar Zirga un Žurkas kauju ir beidzies, tāpēc varam sākt domāt par jaunām un radošām lietām. Aicinām pieteikties mācību kursiem- "Praktiskais Fenšui" un "Dzimšanas kartes 4 Pīlāru sistēmā" pieejami neklātienes versijā (materiāls, audiolekcijas un klātienes konsultācijas), savukārt "Plūmes Zieda paredzēšanas metode" un "Ķīniešu sejas lasīšanas metode" plānoti klātienē. Interesentiem lūgums aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. Uz tikšanos mācībās!

Labākais, mūsuprāt, mēness kalendārs ir dabūjams, sazinoties ar astroloģi Aiju Austrumu, aija.austruma@vejszimolos.lv

[31.12.2014]

Mīlestību, veselību un pārticību jaunajā 2015.gadā! Šovakar lejiet laimes un uzrakstiet vēlmju sarakstu laikā no 21 līdz 22, pēc 23 esiet uzmanīgi ar uguni! Koka Kazas gads sāksies 4.februārī, 5:59 no rīta, Jaunā gada svinības pēc mēness kalendāra varēsim svinēt 19.februārī.

[28.12.2014]

Plūmes zieda metodes kalendārs ir klāt! Kalendāra cena- 30 eiro, draugu, klientu un studentu cena- 20 eiro. Kalendārs pieejams PDF formātā- 12 lapas kalendāra (365 dienas un 24h diennaktī), 4 lapas ar paskaidrojumiem un komentāriem, e-pasts: projekti@fengshui.lv

Plūmes Zieda metode ir sena ķīniešu paredzēšanas sistēma, kuru izmanto komunikācijai ar Universu. Tās pamatā ir situācijas vai zīmes analīze, izmantojot 8 trigrammas, to būtību un mijiedarbību. Līdzīgi kā paredzēšanā, izmantojot "Pārmaiņu Grāmatas" (I-dzin) 64 heksagrammas, katrai situācijai ir sākums, vidusposms un iznākums. Kalendārs ir viena no Plūmes Zieda metodes variācijām, kurā trigrammās pārvērš gadu, mēnesi, dienu un stundu (bez minūtēm), iegūstot noteikta laika posma detalizētu raksturojumu. Labie laiki ir tie, kuriem ir labvēlīgs iznākums un vismaz viens posms- vai nu sākums, vai vidusdaļa (vai visi trīs posmi ir labvēlīgi). Sliktie laiki ir tie, kuros situācija beidzas nelabvēlīgi, neatkarīgi no tā, ka sākums vai vidusposms, iespējams, ir bijis labs.

Plūmes Zieda kalendāra rūpīga analīze (dienas paraugs šeit) parāda, ka labo laika posmu katrā dienā ir daudz vairāk, kā slikto, tāpēc izmantosim šo seno sistēmu, lai uzlabotu mūsu darba un privātās dzīves kvalitāti! Lai jums izdodas!

[19.11.2014]

Šodien, pavisam darbīgā noskaņojumā, svinam kompānijas 12. dzimšanas dienu! Lai jums un mums visiem izdodas tas, kas iecerēts!

[07.11.2014]

Aicinām pieteikties uz 3h fenšui semināru ar praktisku ievirzi- tas būs noderīgs tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi mājvietas remontam un pārmaiņām interjera dizainā. Daļa semināru tiks veltīta biznesa telpām- uz tiem aicinām darījumu cilvēkus, kuri vēlas uzlabot esošās biroju, veikalu un pakalpojumu sniegšanas vietas. Semināram iepriekš jāsagatavo plāni un ēkas novietojuma plāni. Precīzāka informācija atrodama šeit! Plānotie semināru datumi- 8.decembris (dzīvojamās telpas) un 10.decembris (darba telpas).

[04.09.2014]

Turpinās pieteikšanās uz rudens kursiem! Lūdzu interesentus aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. "Sejas lasīšanas" kurss mācības uzsāk otrdien, 9.septembrī, pl. 18.30. Uz tikšanos mācībās!

[21.08.2014]

Rakstu sadaļā esam pievienojuši jaunāko rakstu "Ķīnas vēji Latvijas ūdeņos", kas tapis sadarbībā ar žurnālu "Citādā Pasaule". Sirsnīgs paldies autorei un astroloģei Aijai Austrumai par izvēlētajiem jautājumiem! Tāpat no sirds iesaku arī citiem kaut reizi mūžā izmantot lieliskās stilistes Lolitas Graudiņas un nepārspējamās fotogrāfes Ineses Kalniņas pakalpojumus.

[15.08.2014]

Pamazām sākam plānot rudens mācību ciklus- šī gada jaunums- "Sejas lasīšanas pamati". Semināru ciklā paskatīsimies uz cilvēka seju no ķīniešu metafizikas puses, uzzināsim, ko nozīmē sejas trīs zonas, privātā un publiskā puse, pētīsim piecus kalnus, piecus virsniekus, četras upes un sešas dārgumu krātuves, noskaidrosim pie kuras no piecām stihijām pieder cilvēka seja un analizēsim desmit dažādus seju tipus. Semināru ciklā gūsim ieskatu arī tajā, kā dažādas sejas zonas ir saistītas ar noteiktu vecumu un kas jāņem vērā attiecīgajos vecuma posmos, pētīsim likteņa līkločus sejas 12 pilīs un analizēsim desmitiem dažādu seju praktiskajās nodarbībās. Mācības paredzētas (pēc vienošanās mācību laiks var tikt mainīts) reizi nedēļā, 3 mēnešus, no 9.septembra, pl.18.30. Mācību maksa- 160 eiro mēnesī, "agro putniņu cena" (pilna apmaksa līdz mācību sākumam)- 430 eiro.

Tāpat plašākai publikai piedāvājam "Plūmju Zieda Paredzēšanas Metodi". Tas ir fascinējošs un aizraujošs veids, kā komunicēt ar Universu, kā lasīt zīmes un norādes, pārveidojot tos simbolu virknēs, lai iegūtu atbildes uz jautājumiem. Izmantojot šo metodi, var aprēķināt, vai ir laba diena darījumam, vai iesāktā sadarbība būs veiksmīga, kad un kā risināt dažādus dzīves uzdevumus, kad un kur investēt naudu, kā novērtēt sadarbības partnerus un izvēlēties darbības jomas attiecīgajā laika posmā. Šis kurss īpaši noderīgs tiem, kuriem bieži jāizdara izvēle un jāsasniedz iespējami labākais rezultāts. Metode ir viegli apgūstama, jo sastāv no 8 simboliem un saskaitīšanas līdz 50, tā noteikti ir vienkāršāka par fenšui vai 4 Pīlāru metodi:-) Mācības paredzētas reizi nedēļā, 4 mēnešus. Mācību maksa- 125 eiro mēnesī, "agro putniņu cena" (pilna apmaksa līdz mācību sākumam)- 450 eiro.

"Praktiskais fenšui" un "Dzimšanas kartes- 4 Pīlāru metode" ir pieejams neklātienes formātā ar mācību materiāliem, reālu lekciju audio ierakstiem un dalību slēgtā diskusiju grupā neskaidro jautājumu apspriešanai. Katrs no mācību cikliem ir paredzēts 5 mēnešiem, viena cikla maksa- 500 eiro.

Visu neskaidro par mācību saturu, laikiem, cenām un pieteikšanos var noskaidrot, rakstot uz linda@fengshui.lv vai zvanot, tel.nr. 29 287195.

Jaunumu arhīvs

 


Untitled Document

/atjaunoti 14.10.2019./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2019
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)