[23.06.2014]

Sirsnīgu un saulainu līgošanu!

[10.06.2014]

Klāt ilgi gaidītā vasara, līdz 1.septembrim būsim skolēnu brīvlaika režīmā ārpus Rīgas- pieteikumus konsultācijām un fenšui projektiem lūgums sūtīt laicīgi, vismaz 10 dienas iepriekš. Atgādinām, ka vasarā iespējams tālmācībā apgūt trīs mācību programmas- praktisko fenšui, dzimšanas karšu veidošanu 4 Pīlāru sistēmā un Plūmju Zieda paredzēšanas metodi.

Rakstu sadaļā pievienota Ķīnas ceļojuma piezīmju pilnā versija. Jauku vasaru!

[16.05.2014]

Laipni aicināti piedalīties Elkor Plaza privilēģiju dienās! 17.maija programmā paredzētas fenšui konsultācijas no 12.00- 17.00, dienas noslēgumā pl. 17.00- lekcija "Harmonija telpā".

Žurnālā "Citādā Pasaule" varēsiet izlasīt Ķīnas ceļojuma piezīmes.

[26.04.2014]

Sešu vebināru cikls ir veiksmīgi noslēdzies un kā nākamais pasākums ir paredzēts seminārs par mājas pamatenergētiku no fenšui skatupunkta sadarbībā ar Jūties labi. Seminārs notiks 30.aprīlī, no pl. 18.00-21.00, Brīvības ielā 95. Pieteikšanās, rakstot uz jutieslabi@gmail.com vai pa tālruni 29 130346. Uz tikšanos!

[12.04.2014]

Esmu atgriezusies no Vernonas, brīnišķīgās Britu Kolumbijas pilsētas starp diviem milzu ezeriem... ar jaunām zināšanām un atklātu peldsezonu:-) Mian Xiang (sejas lasīšanas) seminārs bija sadalīts divās daļās, esmu apguvusi metodes pamatus un zināšanas, kā vērtēt cilvēkus no profesionālā viedokļa. Ķīniešu sejas lasīšanas māksla ir fascinējoša sistēma, jo seja mainās un pētot izmaiņas tajā, mēs varam uzzināt, kas mūs sagaida. Tā kā sejā var izlasīt cilvēka likteni, tad arī jebkuras mākslīgas izmaiņas ietekmē mūsu dzīvi. Plastiskās operācijas drīkst veikt tikai noteiktos vecumos, kas nav saistīti ar operējamo zonu, nav ieteicams kardināli mainīt deguna, vaigu vai zoda formu, kā arī izmantot permanento kosmētiku vai botoksa injekcijas. Arī pīrsings sejā neuzlabo dzīves kvalitāti un ietekmē attiecīgo dzīves sfēru, kas saistīta ar pīrsinga zonu. Caurumi ausīs pieļaujami tikai auss ļipiņā, caurumi auss ārējā daļā rada veselības, īpaši muguras problēmas. Saudzējiet sevi un rakstiet, ja nepieciešams padoms! Linda

[21.03.2014]

Apsveicam ar pavasara iestāšanos! Fenšui konsultācijas nebūs pieejamas no 24.marta līdz 5.aprīlim- dodos apgūt sejas lasīšanas zinības! Sazvanāma nebūšu, pastu skatīšu iespēju robežās. Linda

[11.03.2014]

Turpinām vebināru ciklu "Praktiskais fenšui- telpas un laika izmantošana labai veselībai, attiecībām un labklājībai"kopā ar "Pavasara Studiju" . 3. vebinārs notiks jau rīt, 12.martā no 20.00- 21.30- tajā runāsim par Iņ/Jan līdzsvaru, 5 stihijām, krāsu un interjera priekšmetu izmantošanu telpās. Nākamie vebināri paredzēti 24.martā un 9.aprīlī, pieteikšanās, rakstot uz e-pastu ineses.vebinari@gmail.com vai zvanot Aijai, 29431408. Uz tikšanos!

[04.02.2014]

Laimīgu Jauno gadu! Padomi par sēdēšanas virzieniem un debespušu enerģijas sagaidīšanu atrodami Rakstu sadaļā- "Lidojošās Zvaigznes 2014.gadā".

Sadarbībā ar "Pavasara Studiju" organizējam vebināru ciklu "Praktiskais fenšui- telpas un laika izmantošana labai veselībai, attiecībām un labklājībai". Vebināru cikls ir veidots kā praktisku padomu kopums, ar ieskatiem teorijā iespējami vienkāršā veidā. 6 nodarbībās apgūsim teorētiskas un praktiskas zināšanas par telpu līdzsvara centru un debespušu noteikšanu, veiksmīgu un funkcionālu plānojumu, krāsu un interjera priekšmetu izvēli, kā arī izrunāsim biežāk pieļautās kļūdas dzīvojamās telpas, bērnistabas un guļamistabas iekārtojumā. Pirmais vebinārs- 12.februārī, no 20.00- 21.30, pieteikšanās, rakstot uz e-pastu ineses.vebinari@gmail.com vai zvanot Aijai, 29431408. Uz tikšanos!

[26.01.2014]

Aicinu visas veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējas uz Veselības un Fitnesa institūta organizēto "Ziemas fitnesa nometni", kas notiks no 21.- 23.februārim Smuku muižā (Brocēnu novadā, 100 km no Rīgas uz Liepājas pusi). Nometnes programā: dažādas ziemas fitnesa aktivitātes, vakara jogas un pilates nodarbības, veselīgs uzturs, pirts un sarunas pie kamīna, kā arī izglītojošas lekcijas par sabalansētu uzturu, sapņu interpretāciju un fenšui praktisku izmantošanu dzīves un darba vidē. Pieteikšanās uz nometni- info@vfi.lv vai +371 26376755. Uz tikšanos nometnē!

[21.01.2014]

Fenšui tēma pēdējā laikā kļuvusi gana populāra- jūtam uzmanību gan no mediju, gan dažādu citu organizāciju puses:-) LR1 raidījumu "Kā labāk dzīvot"- par telpaugu izvēli, kopšanu un augu lomu mājas enerģijas uzlabošanā varat noklausīties šeit.

Mēģinām arī mainīt cilvēku priekšstatus par fenšui kā "fikso" metodi laimes un naudas iegūšanai- cilvēku prātos fenšui joprojām rada asociācijas ar mēbeļu pārstumšanu un talismanu izvietošanu. Skatieties TV5 raidījumu "Mūsu tēma" ar fenšui konsultantes Montas Rozenbahas piedalīšanos (2.daļa, no 18:40)!

[15.01.2014]

Daudzos cilvēkos neizpratni radījusi pārāk atšķirīgā informācija medijos par Jauno gadu, sākšanās laikiem un Zirga krāsu:-). Tad nu skaidrojam: ķīniešu Jaunā gada svinības tiek svinētas saskaņā ar mēness kalendāru un tas sākas ar jauna mēness iestāšanos- pēc Rīgas laika- 30.janvārī pl. 23:38. Koka Zirga gada sākumu nosaka pēc saules kalendāra un tas šogad pēc Rīgas laika sākas 4.februārī pl. 00:04. Pavisam ir pieci Zirga gada veidi- Koka, Uguns, Zemes, Metāla un Ūdens Zirga gadi. 2014.gads ir Koka Zirga gads un tā tas arī būtu jādēvē, ne par Zaļo Zirgu un noteikti ne par Zilo Zirgu, kā minēts dažos medijos:-) Zirgs ir noteikts enerģijas apkopojums un tas sastāv no 70% Iņ Uguns un 30% Iņ Zemes. Jan Koka enerģija 100% apmērā Debesu līmenī vienkārši mijiedarbojas ar Zirga enerģiju sakopojumu (70% Iņ Uguns + 30% Iņ Zemes) uz Zemes, bet ne tādā mērā, lai Zirgs mainītu krāsu:-)

[04.01.2014]

Jaunais gads pēc rietumu kalendāra nosvinēts, gaidām Zirgu :-), kurš, saskaņā ar Saules kalendāru, ieradīsies 4.februārī uzreiz pēc pusnakts. Kalendāru 2014.gadam joprojām var saņemt par ziedojumu dzīvniekiem- šogad mūsu ziedojumi tiek novēlēti dzīvnieku patversmei "Dzīvnieku draugs", jo tieši šajā patversmē pirms gandrīz diviem gadiem satikām savu Īpašo Kaķi Cēzaru. Labi darbi iepriecina dvēseli un vienmēr atgriežas!

[21.12.2013]

Radoša spēka pilnus Saulgriežus! Padomi gada 22.sezonai atrodami šeit! Pārlasiet arī pārējos ziemas sezonas aprakstus!

[07.12.2013]

Sākam publicēt uztura un vingrinājumu padomus atbilstoši 24 sezonām. Aktuālā informācija būs pieejama sākumlapā, pakāpeniski pievienosim pārējo sezonu aprakstus Veselīgā dzīvesveida sadaļā. Pirmie trīs ziemas sezonas apraksti jau pieejami!

Jaunākā informācija par lekcijām: Plūmju Zieda metode šoziem būs pieejama tikai neklātienes formātā, 4 Pīlāru metode- ceturtdienās pl.10:00 (1 vieta brīva) un jebkurā laikā neklātienē, Praktiskā Fenšui lekcijas- ceturtdienās pl.15:00 (2 vietas brīvas) un jebkurā laikā neklātienē. Pieteikuma anketas atradīsiet šeit. Uz tikšanos mācībās!

[22.11.2013]

Vakardienas traģēdija "Maksimā" un traģiskie notikumi uz autoceļiem mani rosināja uz eksistenciālām pārdomām par to, vai un kādā veidā vajadzētu brīdināt līdzcilvēkus par sarežģītiem laika periodiem. Pati šādus posmus ņemu vērā un esmu pēc iespējas piesardzīga, tomēr līdz šim esmu uzskatījusi, ka sliktu informāciju nevajag īpaši izcelt un tiražēt- kolektīvas bažas un bailes ir gana destruktīva enerģija... tomēr tieši šomēnes, lasot par avārijām un nu arī par nelaimi veikalā, sāku domāt, ka turpmāk šādu informāciju tomēr publicēšu- galu galā, tas ir viens atsevišķs mēnesis gadā. Sendienās ķīnieši šādi prognozēja gan laika apstākļus, gan iespējamas dabas kataklizmas.

Laika ietekmi nosaka 12 dzīvnieki, kuri veido 6 draudzīgos pārus un 6 sadursmju pārus. Gada harmoniskākais mēnesis ir tas, kad ar gada zvēru atnāk draudzēties mēneša zvērs- šogad, Čūskas gadā, tāds bija augusts, Pērtiķa mēnesis, jo Čūska draudzējas ar Pērtiķi. Novembris, savukārt, ir gada smagākais mēnesis, jo Čūska kā gada zvērs atrodas sadursmē ar Cūku mēnesī. Izvērtējot no stihiju skatu punkta, novērojams ūdens- uguns konflikts un tieši ūdens stihija ir tā, kas uzbrūk... līdz ar to novembrī ļoti jāuzmanās no dažādām ar ūdeni saistītām lietām un parādībām. Ūdeni simbolizē ziemeļi, kustība, ceļš, ziema, nakts, reāls ūdens, citi šķidrumi, lietus, sniegs, ledus, nieres un bailes. Čūskas gadā dzimušajiem jābūt īpaši piesardzīgiem, citiem arī Čūskas dienās novembrī (23.11. un 5.12.) labāk lielās aktivitātes neiesaistīties.

Ja runājam par nākamo gadu, tad Zirgs kā gada zvērs draudzējas ar Kazu (jūlijs) un kaujas ar Žurku (decembris)- tātad nākamgad decembrī iespējama līdzīga situācija, kad ūdens stihija cīnīsies pret uguni. Esiet uzmanīgi un sargājiet savus mīļos! Linda

[19.11.2013]

Jaukā atmosfērā un interesantās Plūmju Zieda paredzēšanas mācībās esam godam nosvinējuši kompānijas 11.dzimšanas dienu! Lai mums arī turpmāk viss izdodas ar prieku un gandarījumu!

[17.10.2013]

Fenšui konsultācijas nebūs pieejamas līdz 4.novembrim- būšu mācību atvaļinājumā, apgūstot Aizliegtās Pilsētas un seno apbedījumu fenšui klātienē. Iespēju robežās pārbaudīšu e-pastu, sazvanāma nebūšu. Uz tikšanos novembrī! Linda

[29.09.2013]

Vēlamies informēt, ka cenu aprēķins fenšui pakalpojumiem un kursiem eiro valūtā tiks realizēts pēc kursa 1LVL ir 1,422871 EUR, iegūto summu noapaļojot uz augšu vai uz leju, atkarībā no centu daudzuma. Pakalpojumu cenas eiro ir norādītas Pakalpojumu un Kursu sadaļās. Lai mums visiem mierīgs šis pārejas laiks!

[23.09.2013]

Mājaslapā šobrīd notiek informācijas pievienošanas un pārgrupēšanas darbi, atvainojamies, ja kādā brīdī kāda sadaļa nav pieejama. Pēdējās izmaiņas ir Pakalpojumu un Kursu sadaļās! Sakārtota ir Foruma sadaļa, nu varat iesūtīt arī sev interesējošo jautājumu par fenšui tēmu, rakstot uz linda@fengshui.lv - atbildes būs redzamas Foruma 5.sadaļā.

[19.08.2013]

Informējam, ka "Plūmju Zieda metodes" grupas veidošana ir pabeigta, pārējās vēl procesā- lūgums neatstāt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, īpaši, ja vēlaties mācīties klātienē! Uz tikšanos!

[17.07.2013]

Lai arī vasara ir pašā pilnbriedā, mēs pamazām gatavojamies rudens mācību sezonai. Šogad papildus ierastajiem "Praktiskā fenšui" un "4 Pīlāru metodei" sagatavošanā ir divi jauni mācību kursi- "Fenšui lielās trigrammas" un "Plūmju Zieda paredzēšanas metode". Paredzamais mācību sākums- novembra otrā puse, katrs kurss paredzēts 6 mēnešiem, iekļaujot arī apjomīgu praktisko uzdevumu klāstu.

[17.06.2013]

Ļaujoties agrārajam nemieram un drīzo vasaras saulgriežu laikam, esmu atvaļinājumā līdz 1.jūlijam- pēc tam no jauna pievērsīšos fenšui projektiem un dzīves peripetiju skaidrošanai. Esošajiem projektiem konsultācijas iespējamas arī atvaļinājuma laikā- mūsu lauku mājas dārzā starp peoniju dobēm un jasmīnu krūmu internets ir pieejams:-) Linda

p.s pirms došanās atvaļinājumā esam sarūpējuši pārsteigumu saviem klientiem- labas kafijas mīļotājiem! Pateicoties "Vincents Espresso" lieliskajai prezentētājai Polīnai Jahimovičai, esam iegādājušies Mitaca kafijas aparātu un piena putotāju, lai saviem klientiem pasniegtu četru veidu Illy kafiju, bērniem- kakao ar piena putām!

[05.06.2013]

Jauko sadarbības partneru pulciņam nu ar prieku varam pievienot vēl pāris pērles- pirmkārt- sulīgi krāsainā rokraksta gleznotāju Kristīni Luīzi Avotiņu. Viesojoties darbnīcā, bija iespēja klātienē apskatīt pieejamo gleznu klāstu, ko no sirds varu ieteikt saviem klientiem- šīs gleznas patiešām vibrē pavisam īpaši un nevilšus gribas smaidīt, tās uzlūkojot. Gleznas pieejamas dažādās noskaņās, krāsu gammās un atšķirīgos formātos- lieliski iederēsies priecīgu cilvēku mājvietu interjerā.

Tāpat atzinīgi novērtēju sadarbību ar korpusa mēbeļu izgatavotāju kompāniju "Assetto"- viņu mājaslapā minētās pamatvērtības- mūsdienīgs dizains, izcila kvalitāte un nevainojams klientu serviss patiešām nav pārspīlējums- pasūtījums tika veikts rūpīgi, precīzi norunātajā termiņā un par adekvātu cenu. Mērfijs ar saviem likumiem varēja klusi pasēdēt maliņā- viss darbojas, detaļas pāri nepalika un attieksme pret klientu vienkārši lieliska!

Vēl mums liels prieks par jauno biroja noformējumu- karmīnkrāsas romiešu žalūzijām un jauniem krēslu pārvalkiem, kas tapuši sadarbībā ar apģērba un interjera dizaineri Ingu Šmiti- darbs tika veikts rūpīgi un laikā, pacietīgi izskaidrojot dažādu risinājumu un tehnoloģiju iespējas labākam galarezultātam. Brīnišķīgs klientu serviss, ko īpaši var novērtēt ļoti aizņemtie klienti- pat audumu paraugi toņu saskaņošanai tika atvesti klāt:-))) Sirsnīgi iesakām arī citiem!

[24.05.2013]

Ir īstais brīdis pieteikties pēdējiem šīs sezonas mācību semināriem kopā ar SievietesPasaule - tiekamies trešdien, 29.maijā un ceturtdien, 30.maijā, pl. 18.00, Rīgā, Skolas ielā 9-22; sarunas tēma- Ieskats 4 Pīlāru sistēmā un individuālajās dzimšanas kartēs.

[02.04.2013]

Sveicieni sniegotajā pavasarī! Spēkus atjaunojošais atvaļinājums tuvojas beigām, jaunu klientu pieņemšana atsāksies no 15.aprīļa. Lūgums telpu projektus iesniegt laicīgi, rakstot uz projekti@fengshui.lv - vismaz 2 nedēļas pirms plānoto remontdarbu uzsākšanas!

Jaunums! Pēc lasītāju lūguma Kalendāra sadaļā no aprīļa pievienosim arī mēneša Lidojošās zvaigznes, to izmantošana un koriģēšana tāda pati, kā attiecīgā nr. gada zvaigznēm.

[13.02.2013]

Trīs lietas- labas lietas, ceturtā- no visas sirds! Ceturtais Čūskas gada seminārs kopā ar SievietesPasaule - tiekamies trešdien, 27.februārī, pl. 18.30, Rīgā, Brīvības ielā 99; sarunas tēma- Čūskas gada individuālās prognozes 4 Pīlāru sistēmā.

[04.02.2013]

Čūskas gads pēc saules kalendāra sākās svētdien, 3.februārī pl.18:14 pēc Rīgas laika- vēlam visiem laimīgu jauno gadu! Čūskas gada svinības 15 dienu garumā tiek svinētas pēc mēness kalendāra- 10.februārī. Laiks pirms Jaunā gada svinībām ir mājas kārtošanas un parādu atdošanas laiks, lai pienācīgi sagaidītu jauno enerģiju. Tāpat katru gadu tiek ieviestas nelielas korekcijas interjerā, lai katrā debespusē sagaidītu attiecīgā gada Lidojošās zvaigznes.

Sadarbībā ar Hugo TV ir tapis videomateriāls par fenšui tēmu raidījumam "Gribi tici, gribi netici". Sirsnīgs paldies producentei Baibai un raidījuma vadītājai Andai!

[24.01.2013]

Pirmais Čūskas gada seminārs kopā ar SievietesPasaule - tiekamies trešdien, 6.februārī, pl. 18.30, Rīgā, Brīvības ielā 99; sarunas tēma- Čūskas gada individuālās prognozes 4 Pīlāru sistēmā. Papildu grupas 12. un 19.februārī, pl.18.30.

[21.01.2013]

Šobrīd mācības pieejamas tikai neklātienes kursa veidā- "Praktiskais Fenšui" un "Dzimšanas kartes- 4P metode". Katra kursa ilgums- 4 mēneši, maksa par kursiem- 60Ls/mēn. Viena mēneša cenā ietilpst jautājumu/atbilžu vakars klātienē ar kafijas/tējas pauzi un našķiem, izdales materiāli 4 lekcijām un 8 audiofaili ar reālu lekciju ierakstiem. Mācības var uzsākt sev vēlamā laikā un apgūt vielu sev pieņemamā tempā. Lai gūtu priekšstatu par lekciju saturu, pirmās lekcijas materiālu var noklausīties bez maksas. Pieteikšanās mācībām, rakstot uz e-pastu projekti@fengshui.lv ar norādi "4P vai Fenšui kursi".

Lekciju saturs apskatāms šeit. Uz tikšanos klātienē un neklātienē!

[08.01.2013]

Informējam, ka saules/ mēness un Lidojošo Zvaigžņu kalendārs 2013.gadam jau ir pieejams! Tāpat 4 Pīlāru dzimšanas karšu īpašniekiem ir iespējams pasūtīt personalizēto (izkrāsoto) kalendāru, kurā attēlota katras dienas nozīme, kombinācijas un ieteikumi.

[23.12.2012]

Smaidīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus!

Izcilā 4 Pīlāru meistara Reimonda Lo prognoze 2013.gadam (angļu val.)- 1.daļa un 2.daļa. Apjomīgs vēstījums, kas būs noderīgs arī tiem, kas nav lietpratēji ķīniešu metafizikā.

[01.12.2012]

Informējam, ka radošā sadarbībā ar Anitu Admini un žurnālu "Patiesā dzīve" ir tapis raksts par fenšui tēmu "Debesu Cildenā Zvaigzne" un ieteikumi labvēlīgai enerģiju nodrošināšanai 2013.gadā. Oriģinālā raksta versija šeit.

[19.11.2012]

Mums šodien 10 gadu jubileja! Novēlam radošu garu, saulainu skatu uz dzīvi mūsu esošajiem un nākamajiem klientiem!

[21.09.2012]

Informējam, ka rudens mācību sākums no 25./26. septembra tiek pārcelts uz vēlāku laiku- daļa iespējamo studentu vēl nav tikusī skaidrībā par saviem plāniem, daļa- pārdomājusi :-). Atgādinām, ka vienmēr ir iespējams abus mācību kursus apgūt tālmācībā, izmantojot izdales materiālus un audiofailus, kā arī saņemot atbildes uz jautājumiem klātienes konsultācijās vai sarakstē.

Labas ziņas bijušajiem studentiem- sagatavošanā ir jauns mācību kurss- Xuan Kong Da Gua - lielo trigrammu metode!

[20.09.2012]

Esam gandarīti par iespēju piedalīties Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta un jauno uzņēmēju atbalsta biedrības "Tīne" finansētajā semināru ciklā "Laipni lūgtas biznesā!". Dalībnieču atsaucība un interese bija liela, tāpēc līdz gada beigām piedāvājam 50% atlaidi dzimšanas kartes izveidei un īpašu cenu pirmā biroja iekārtošanai.

[22.08.2012]

No šodienas atveram BUJ (biežāk uzdotie jautājumi) sadaļu, kurā būs atrodamas atbildes un skaidrojumi par galvenajiem atslēgvārdiem, ko cilvēki meklē par fenšui tēmu, mājas iekārtošanu un mājvietas enerģētikas uzlabošanu. Sadarbībā ar TupunTuries katru dienu redzam meklētās frāzes, kas novedušas līdz mūsu mājaslapai. Tā kā atslēgvārdi ļoti bieži atkārtojas, izlēmām atsevišķi aprakstīt šos terminus maksimāli vienkāršā veidā, cik nu vienkārši var vispār izskaidrot ķīniešu metafiziku:-) Iesākumā publicējam alfabēta kārtībā, lielāku apjomu nākotnē dalīsim saistītās apakštēmās.

Atgādinām, ka sens jautājumu- atbilžu forums ir atrodams un izlasāms šeit.

[16.08.2012]

Radošais atvaļinājums pamazām iet uz beigām- sākam plānot rudens/ziemas mācību sezonu. Kā jau ierasts, pieejamas 2 programmas- "Praktiskais fenšui" un "Dzimšanas kartes- 4P metode". Kursu ilgums- 6 mēneši, 3 h lekcija reizi nedēļā, darbadienas vakaros. Maksa par kursiem- 60Ls/mēn. Kursu cenā ietilpst kafijas/tējas pauzes ar našķiem, izdales materiāli katrai lekcijai un audiofails ar lekcijas ierakstu. Paredzamais nodarbību sākums- 25./26. septembris. Pieteikšanās līdz 16.septembrim, rakstot uz e-pastu projekti@fengshui.lv ar norādi "fenšui vai 4P kursi". Tiem, kas pieteicās jūnijā/jūlijā, atkārtoti nav jāpiesakās.

Tiem, kuriem ir vēlme mācīties, bet nav iespējas tikt darbadienu vakaros, lūgums arī rakstīt uz norādīto e-pastu- mums ir pieredze ar darbadienu/ sestdienu rītu grupu organizēšanu, ja ir pietiekams interesentu skaits. Šos kursus iespējams apgūt arī tālmācībā, materiālus un lekciju ierakstus saņemot uz e-pastu.

[15.08.2012]

Labo saišu sadaļai pievienojam un izlasīšanai no sirds iesakām reiki skolotājas Kristīnes Šternas www.domuspeks.lv un biškopja Jāņa Pentjuša www.medusmaize.lv - te apkopotas tēmas un materiāli, kas saistīti ar labu garīgo un fizisko veselību, kā arī praktiski ieteikumi.

[20.07.2012]

Izsakām milzu pateicību kompānijai "Datoru ātrā palīdzība" par tehnisko palīdzību datora un datu atjaunošanā- piespiedu pārtraukums ir beidzies un ar nākamo nedēļu atkal esam ierindā!

[22.06.2012]

Gada pirmā puse pavadīta saspringtā darbā un tikai tagad ir radusies iespēja uzlielīt kādu lielisku kolektīvu. Visiem intelektuālā darba darītājiem no sirds iesakām sauso hidromasāžu studijā "Stars", arī tvaika kapsula un ietīšana dūņās ir ļoti, ļoti relaksējoša. Laipna attieksme, demokrātiskas cenas, atrodas centrā un būtiskākais- pat izteiktiem darbaholiķiem piemērots darba laiks- līdz 22.00 :-)

Novēlam visiem skanīgu līgošanu un priecīgu Jāņu dienu!

[06.06.2012]

Ir sākušās garās vasaras brīvdienas, tāpēc lūgums esošajiem un topošajiem klientiem- lūdzu piesakieties uz konsultācijām vismaz nedēļu iepriekš, arī fenšui projektus pirms remontdarbiem un kosmētiskā remonta ieplānojiet ar rezervi. Konsultācijas un vizītes Rīgā pieejamas līdz vasaras saulgriežiem, tad nedēļu Norvēģijā un Zviedrijā :-) Jūlijā/augustā biroja darbība tiek pārcelta uz lauku apvidu Valmieras virzienā- tikšanās Rīgā un citās pilsētās tikai pēc savlaicīgas vienošanās. Lai jums priecīgs prāts un smaidīga vasara!

[17.05.2012]

Pēdējā pavasara lekcija par dzimšanas kartēm SievietesPasaule - ceturtdien, 31.maijā, pl. 18.00, Rīgā, Brīvības ielā 99. Jūnijā iespējama atkārtota lekcija par fenšui tēmu. Uz tikšanos!

[02.05.2012]

Nākamā lekcija SievietesPasaule - otrdien, 15.maijā, pl. 18.00, Rīgā, Brīvības ielā 99; lekcijas tēma- Dzimšanas karte 4 Pīlāru sistēmā. Atsauksmes par iepriekšējo lekciju šeit. Uz tikšanos!

[03.04.2012]

Vieslekcijas kopā ar SievietesPasaule turpinās- tiekamies otrdien, 17.aprīlī, pl. 18.00, Rīgā, Brīvības ielā 99; lekcijas tēma- Dzimšanas karte 4 Pīlāru sistēmā. Jau no rītdienas veiksmīgās saziņas planēta Merkurs dosies atkal uz priekšu, nevis atpakaļ, kā visu martu un nodrošinās vieglāku informācijas uztveri. Uz tikšanos!

[14.03.2012]

Vieslekcijas kopā ar SievietesPasaule turpinās- tiekamies pirmdien, 19.martā, pl. 18.00, Rīgā, Brīvības ielā 99; lekcijas tēma- Dzimšanas karte 4 Pīlāru sistēmā. Nākamais seminārs par mājokļa pamatenerģētiku- 26.martā, pl.18.00. Atsauksmes par 5.marta semināru šeit. Uz tikšanos!

[01.03.2012]

Informējam, ka tuvākais seminārs par mājokļa pamatenerģētikas tēmu tiek organizēts sadarbībā ar SievietesPasaule un notiks pirmdien, 5.martā, pl. 18.00, Rīgā, Brīvības ielā 99. Semināra laikā būs iespēja uzzināt dažādas metodes par mājvietas iekārtojumu, kā arī par 2012.gada dominējošo enerģiju katrā debespusē. Sagatavošanā semināri par darba telpu/ biroju tēmu un cilvēku tipiem, saskaņā ar 4 Pīlāru sistēmu. Uz tikšanos!

Nākamie 6 mēnešu kursi paredzēti no 17.septembra- "Praktiskais fenšui" un "4 Pīlāru metode". Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad var pieteikties jau tagad, ja šobrīd ir interese par kādu no šiem kursiem. Lūdzu nosūtīt pieteikumu ar norādi "rudens kursi" uz e-pastu linda@fengshui.lv- sazināsimies augustā! Kursu programma tiks pārstrādāta un papildināta, ņemot vērā iepriekšējo kursu pieredzi, cena vēl šogad paliks nemainīga.

[08.02.2012]

Iesakām izlasīt Skolotāja Joseph Yu personalizēto prognozi 2012.gadam (angļu val.). Lai uzzinātu savu personības elementu (Day Master), varat izmantot arī mūsu mājaslapā pieejamo kalkulatoru- ievadiet savus dzimšanas datus un laiku (ja nezināt precīzu laiku, ievadiet 12.00), personības elements būs atrodams dienas parametra augšējā lodziņā. Plus zīme nozīmē Jan elementu (Yang), mīnus zīme- Iņ (Yin). Prognozes tekstā minētie dzimšanas gadalaiki ir pavasaris (februāris, marts, aprīlis), vasara (maijs, jūnijs, jūlijs), rudens (augusts, septembris, oktobris) un ziema (novembris, decembris, janvāris)- jāņem vērā, ka mēneši sākas ap 4-6 datumu. Neskaidrību gadījumā droši rakstiet uz linda@fengshui.lv- palīdzēsim tikt skaidrībā!

[01.02.2012]

Papildināta Kalendāra sadaļa- publicētas tuvākās nedēļas dienu stihijas un tām atbilstošie dzīvnieki.

[18.01.2012]

Aicinām pieteikties uz fenšui semināriem februārī par mājokļa pamatenerģētikas tēmu. Sadarbībā ar "Jūties labi", pirmais seminārs notiks 1.februārī, pl.18.00 Rīgā. Semināra apmeklētājiem nav nepieciešamas priekšzināšanas par fenšui tēmu, vien vēlme izzināt veidus, kā uzlabot savu mājvietu. Praktiskajai daļai lūgums paņemt līdzi mājvietas plānu. Uz tikšanos!

[22.12.2011]

Izcilā 4 Pīlāru meistara Reimonda Lo prognoze 2012.gadam (angļu val.)- 1.daļa un 2.daļa. Apjomīgs vēstījums, kas būs noderīgs arī tiem, kas nav lietpratēji ķīniešu metafizikā.

Novēlam visiem sirsnīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus! Ja dāvanu iegādi esat atlikuši uz pēdējo brīdi, tad atgādinām, ka mūsu pakalpojumiem ir pieejamas dāvanu kartes- ja meklējat ko īpašu un personisku, iespējams, ka dzimšanas karte 4 Pīlāru tehnikā būs laba izvēle. Drīkst zvanīt arī brīvdienās, ja nepieciešams:-) 29 287195 (Linda)

[21.11.2011]

Esošo un potenciālo klientu ievērībai- fenšui konsultācijas nebūs pieejamas no 22.11 līdz 5.12. E-pasti tiks skatīti iespēju robežās. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām- nepārvarama vara nekad nav iepriekš paredzama:-(

[14.10.2011]

Paredzamais mācību sākums- "4 Pīlāru tehnika"- 25.oktobris, pl. 18; "Praktiskais fenšui"- 27.oktobris pl. 18. Kā jau minējām iepriekš, mācības iespējamas arī neklātienē, saņemot izdales materiālus un klātienes lekciju ierakstus.

[09.09.2011]

Esam atpakaļ no garā vasaras atvaļinājuma un ar jaunu spēku sākam rudens mācību un konsultāciju sezonu! Šodien sākam grupu komplektēšanu 2011./2012. gada lekciju sezonai. Kā jau ierasts, piedāvājumā divi mācību kursi- "Praktiskais fenšui" un "Dzimšanas kartes 4 pīlāru tehnikā", lekciju programma šeit. Pēc klausītāju vēlmēm ir iespēja veidot gan rīta, gan vakara grupas no pirmdienas līdz ceturtdienai. Katrā grupā ir 4-6 vietas, paredzamais kursu sākums- septembra beigas/oktobra sākums. Kursu ilgums- 5-6 mēneši, cena attiecīgi 50Ls un 60Ls mēnesī- tajā ietilpst lekcija vienu reizi nedēļā (3h), izdales materiāli, lekcijas audioieraksts un kafijas/tējas pauze ar našķiem. Pieteikšanās uz kursiem pa tālruni 29287195 (LMT) vai 27730448 (BITE), kā arī uz linda@fengshui.lv, norādot kursa nosaukumu, vēlamo grupu (rīta vai vakara) un sev piemērotākās apmeklējuma dienas.

Ārpus Rīgas dzīvojošiem interesentiem ir iespēja mācīties neklātienē, saņemot izdales materiālus un audioierakstus elektroniskā veidā, kā arī dalība slēgtā diskusiju grupā vai privātas konsultācijas, lai iegūtu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Mācības neklātienē var sākt jebkurā laikā, pēc izvēles.

[08.03.2011]

Sveicam visas jaukās sievietes svētkos!

Sadarbībā ar interjera dizaina kompāniju "Plāns B" tagad ir pieejami fenšui projekti kopā ar detalizēti izstrādātām krāsu gammām, vizualizācijām, mēbeļu rasējumiem un citiem interjera risinājumiem. Šāds pakalpojums būs noderīgs visiem tiem, kas iekārto, renovē un remontē savu mājvietu. Dizaina projektos, kuros tiek analizēta visa mājvieta, ietilpst arī dzimšanas kartes ģimenes locekļiem 4 Pīlāru tehnikā. Fenšui dizaina projektus var pasūtīt arī atsevišķām telpām vai noteiktas telpas risināt dažādās pakāpēs. Plašāka informācija šeit.

[02.03.2011]

Informējam, ka "4 Pīlāru" un "Praktiskā Fenšui" mācību sākums paredzēts 22.03. / 23.03. Šoreiz, par godu tuvajai vasarai, abi mācību kursi notiks 4 mēnešus (16 lekcijas). Kursu cena- attiecīgi 240 Ls un 200 Ls, var maksāt ik mēnesi. Pieteikšanās līdz 16.03., rakstot uz fs@fengshui.lv. Uz tikšanos!

[03.02.2011]

Laimīgu Jauno Truša gadu! 15 dienu svinēšanas apraksts šeit.

[02.02.2011]

Pēc ieilgušām tehniskām ķibelēm atkal radusies iespēja atjaunot mājaslapu un tikt pie jauna datora:-) Turpmāk gaidāmi daudzi jaunumi un papildinājumi, šobrīd tikai svarīgākās ziņas: ir izmaiņas dažu pakalpojumu cenās, tomēr kopumā ar šo gadu mūsu pakalpojumi privātpersonām ir kļuvuši par 22% pieejamāki, jo jaunā nodokļu politika radusi iespēju atteikties no PVN maksātāja statusa.

Jaunumi arī mācību jomā- abas rudens grupas drīzumā būs apguvušas visas viedās zinības, tāpēc no marta ir iespējams izveidot jaunas mācību grupas. Lūgums informēt par vēlmi mācīties, rakstot uz linda@fengshui.lv, tematā norādot "Kursi".

Lūgums jaunajiem klientiem: esiet tik jauki un neatstājiet uz pēdējo brīdi pieteikšanos fenšui projektam, kad sienu lauzēji un krāsotāji/flīzētāji jau mīņājas gar namdurvīm. Projekta informācijas apkopošanai, izvērtēšanai un apspriešanai nepieciešama vismaz nedēļa, remontdarbu karstākajā sezonā- vismaz divas nedēļas:-) Paldies par sapratni:-)

[27.10.2010]

Šodien patiesi dodos uz Toronto apgūt jaunas zinības un metodes. Līdz 8.novembrim droši var nezvanīt, iespēju robežās ieskatīšos e-pastā, draugiem.lv un twitter :-) Lai jums jauka palikšana! :-) Linda

[13.10.2010]

Mācības notiek pilnā sparā- apgūstam "4 Pīlāru" metodi un "Praktisko Fenšui". Ja nu kāds ļoti vēlas apgūt šīs programmas, bet uzzinājis par šādu iespēju tikai tagad, dodiet ziņu uz fs@fengshui.lv - varbūt, ka izdodas vēl kādu grupu izveidot!

Paziņojums esošajiem un topošajiem klientiem! No 25.oktobra līdz 5.novembrim fenšui un dzimšanas karšu konsultācijas nebūs pieejamas, sakarā ar mācību komandējumu uz Kanādu. Iespējams, ka novembrī piedāvājumā būs kāda jauna fenšui metode:-)

[20.09.2010]

Informējam, ka "4 Pīlāru" mācības sākas rīt, 21.09. pl.18.30 un "Praktiskais Fenšui"- 22.09. pl.18.30. Tā kā katru gadu mēdz notikt tā, ka kāds par iespēju mācīties uzzina pēdējā momentā, tad viena vieta katrā grupā vēl ir brīva!

[02.08.2010]

Mums ir divas jaunas vēstis- piedāvājumā ir Dāvanu Kartes ar iespēju tajās brīvi ierakstīt izvēlēto summu vai pakalpojumu, kā arī laba vēlējumus radiem, draugiem, kolēģiem vai sadarbības partneriem! Lieliska dāvana kāzu dienā, kā arī gana noderīga tiem, kas iekārto mājvietu vai jaunu biroju, meklē savu patieso "es" vai pieder tai ļaužu grupai, kuriem viss ir un nepieciešams kas pavisam nebijis:-)

Otra vēsts- ja grūti sagaidīt jaunas ziņas, vienmēr var ieskatīties šeit:

Follow LindaFengshui on Twitter

[21.07.2010]

Mūsu tropiskās vasaras vidū pamazām ir laiks domāt par rudens mācībām, tāpēc šoreiz laicīgi informējam par paredzamajiem lekciju cikliem fenšui jomā.

Jaunums! „Interjers no fenšui skatupunkta”- paredzēts interesentiem bez priekšzināšanām. Grupā 15-20 cilvēki, mācību sākums septembra 4.nedēļā, ilgums- 3 mēneši. Maksa 30 Ls/mēnesī. Mācības paredzētas no 18.30- 21.00, otrdienā vai trešdienā.


„Praktiskais Fenšui”- augstākā līmeņa kurss. Grupā 4-8 cilvēki, mācību sākums septembra 4.nedēļā, ilgums- 6 mēneši. Maksa 50 Ls/mēnesī. Mācības paredzētas no 10.30- 13.00 vai 18.30- 21.00, diena pēc vairākuma izvēles.


„4 Pīlāru kurss”- dzimšanas karšu veidošanas metode. Grupā 4-8 cilvēki, mācību sākums septembra 4.nedēļā, ilgums- 6 mēneši. Maksa 60 Ls/mēnesī. Mācības paredzētas no 10.30- 13.00 vai 18.30- 21.00, diena pēc vairākuma izvēles.

Mācības notiks centrā, maksā iekļauti izdales materiāli un kafijas pauze.

Interesentus, lūdzu, pieteikties līdz 25.augustam, rakstot uz fs@fengshui.lv Papildu informācija- 29 287195 (Linda).

P.S. Pēc ražas novākšanas rudenī ir iespējams veidot arī sestdienas rīta grupu ārpus Rīgas dzīvojošajiem- dubultlekcijas 2 reizes mēnesī.

[08.06.2010]

Turpinām sadarbību ar noslepums.lv- te ir jaunākais raksts. Labo darbu sarakstā lieliski jaunumi- biedrība "Tīne" ir godam izturējusi konkursu un saņēmusi Rīgas domes finansējumu jauno uzņēmēju iedvesmas programmas realizēšanai-plašāka informācija "Tīnes" mājaslapā. Pieteikšanās bezmaksas 12 lekciju ciklam līdz 10.jūnijam, pl.12. (vietu skaits ierobežots, notiek konkurss, tāpēc iesakām anketu aizpildīt no sirds).

[26.04.2010]

Sadarbībā ar noslepums.lv- Labdarības tievēšanas maratona organizētāju, esam uzsākuši izglītojošu rakstu publicēšanu par fenšui tēmu. Pirmie raksti- "Fenšui- mīti un patiesība" un "Fenšui- bieds vai ieguvums?" jau ir publicēti.

Arī laba darīšanas jomā ir jaunumi- plašākai publikai ir pieejama biedrības "TĪNE" mājaslapa. Tā ir reāla atbalsta organizācija visām Latvijas sievietēm, kuras plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību. Aicinām pievienoties arī Jauno uzņēmēju atbalsta biedrības "Tīne" grupai draugiem.lv Domubiedru sadaļā.

Šajā pavasarī iepazīti arī jauni cilvēki- interjera mākslinieces Aiga un Anita no radošās studijas "K2Z", kuru ieguldījumu Bērnu mākslas skolas nodarbībās ir jāmin īpaši. Draudzīga gaisotne, patiesa ieinteresētība bērnu radošo spēju atraisīšanā un sirsnīga attieksme- tās ir pirmās trīs lietas (no daudzām :-) ), kas nāk prātā. Ja Jūsu bērns ir 4-7 gadu vecs un vēlas zīmēt, tad no sirds iesakām tieši šo Bērnu mākslas skolu. Nodarbības notiek Lāčplēša ielā 37, trešdienu vakaros un sestdienu rītos.

[05.03.2010]

Jaunākā informācija par mācībām- "FSRC Latvija" paspārnē tiek uzsākta jaunas rīta grupas veidošana "Dzimšanas kartes- 4 Pīlāru metode" kursiem. Kursu programma šeit. Plānotais kursu sākums- marts: iepazīšanās lekcija 24.martā pl.11.00, pirmā nodarbība- 31.martā pl.11.00 . Maksa par kursiem- 60Ls/mēnesī. Mācību maksā ietilpst viena lekcija nedēļā (2-2,5h), izdales materiāli, tējas/kafijas pauze un našķi. Interesentus, lūdzu, savlaicīgi pieteikties, rakstot uz fs@fengshui.lv vai zvanot- 29 287195 (Linda).

[04.02.2010]

Ķīniešu sakāmvārds vēsta: "Cilvēkam nav lemts tūkstoš dienu dzīvot tikai pārticībā, puķes nespēj simt dienu plaukt visā krāšņumā". Šis sakāmvārds atgādina, ka jebkurš cilvēks savās dzīves gaitās var piedzīvot nelaimes un neveiksmes, tādēļ svarīgs noteikums ir savaldīga nostāja dažādu grūtību priekšā. Ķīniešu valodā gan tūkstoš, gan simt dienu nozīmē ilgu laiku. ("100 ķīniešu gudrības", Jumava, 2008)

Vēlam visiem pacietību, mieru un mīlestību jauno- Metāla Tīģera gadu sagaidot!

[29.12.2009]

Vēlamies informēt, ka lieliskā komunikāciju aģentūra „Vējš zīmolos” kopā ar pieredzējušo astrologu Andri Raču ir radījusi internetā bāzētu lietišķās astroloģijas kalendāru, kas mūsu ekrānu «gaismu» ieraudzījis gadumijas noskaņās.  Tajā pēc personas ievadītajiem dzimšanas datiem tiek aprēķināti labākie un ne sevišķi ieteicamie datumi dažādām biznesa aktivitātēm — lietišķām pārrunām, līgumu slēgšanai, riskam, jaunu ideju ģenerēšanai, naudas ieguldīšanai un saņemšanai. Lai jums vienmēr izdodas darīt labas lietas īstajā laikā kopā ar biznesastro.lv !

[28.12.2009]

Lai uzlabot fenšui mācību pieejamību arī ārpus Rīgas dzīvojošajiem interesentiem, apsveram iespēju sagatavot tālmācības kursu. Lūgums tiem, kuri jebkad apsvēruši mācīties fenšui klātienē vai tālmācībā, ja būtu tāda iespēja, aizpildīt šo aptaujas anketu. Anketa ir anonīma un tās aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 5 minūtes. Paldies jau iepriekš!

[26.12.2009]

Metāla Tīģera gads pēc Saules kalendāra sāksies 2010.gada 4.februārī pl.0:48 (Rīgas laiks). Kā jau ierasts, Četru Pīlāru Meistara Reimonda Lo prognoze 2010.gadam ir atrodama šeit (angļu val.).

[24.12.2009]

Mīļus un sirsnīgus Ziemassvētkus novēlam visiem mūsu draugiem, klientiem un sadarbības partneriem!

[08.10.2009]

Turpinām iepazīstināt ar jaukiem cilvēkiem un viņu veikumiem... Arī mēs nu esam ļāvušies valdzinājumam un uzsākuši sadarbību ar Viņas Augstības Somu Māniju, realizējot trakas idejas un pilnībā ignorējot plastmasas maisiņus kā parādību. Lielisks dizains, radoši risinājumi un neatkārtojami personīga attieksme. Sadarbības procesā ir radies pirmais un noteikti ne pēdējais veikums. Kalpo labi un izraisa lieliskas emocijas:-)

Savukārt tiem, kam nepieciešama tehniska palīdzība biroja tehnikas niķu izgaiņāšanā vai padoms jaunas tehnikas iegādē un savietošanā, no sirds iesakām kompāniju "Kreonets". Labas cenas, operatīvs serviss un pacietīgi- saprotams problēmas un iespējumo risinājumu izskaidrojums. Īpaši ieteicams radošām, tehniski mazizglītotām dāmām, kas uzdod atbilstošus jautājumus un daudz:-)))

No šodienas līdz pat oktobra pēdējai dienai sākam grupu veidošanu rudens/ziemas mācību periodam. No novembra paredzēti trīs mācību kursi- "Praktiskais fenšui" , "4 Pīlāru metode" iesācējiem un "Xuan Kong Da Gua"- cilvēkiem ar Xuan Kong Fei Xing (Lidojošo Zvaigžņu metode) priekšzināšanām. Mācību kursu sākuma datums tiks precizēts, ņemot vērā apmeklētāju vēlmes; tāpat ir iespējas apmeklēt gan rīta, gan vakara grupas. Katrā grupā ir 6 vietas, lūdzu pieteikties savlaicīgi, rakstot uz fs@fengshui.lv, norādot kursu nosaukumu, nodarbību laiku (rīts/vakars), vēlamo dienu un kontaktinformāciju. Lekcijas paredzētas 5-6 mēnešiem, programma šeit.

Drīzumā būs iespēja mācīties arī neklātienē- mācību materiālus saņemot pdf formātā kopā ar audiofailu- laba iespēja citās pilsētās dzīvojošajiem vai arī tiem, kas citu iemeslu dēļ nevar apmeklēt nodarbības klātienē.

[31.08.2009]

Vasara ir bijusi ļoti ražīga- daudz darbu padarīts un jaunas lietas apgūtas. Tāpat vēlamies informēt par šīs vasaras atklājumiem- no sirds iesakām lielisko Matīsa Meijera grāmatu "Vecāsmātes lielās dienas", īpaši jau tiem, kuriem gaišākam skatam uz dzīvi noderētu pamatīga smieklu deva. Interesants sižets, kolorīti personāži, facinējošs īpašības vārdu un svešvārdu salikums.

[28.05.2009]

Jaunākā informācija par mācībām- "Praktiskā fenšui" kursi beidzot ir sākušies! Nodarbības notiek trešdienās, 17.00 (17.30) un vēl ir 2 brīvas vietas (vēlams pievienoties līdz 10.jūnijam). Nākamās mācības paredzētas oktobrī- Praktiskā fenšui un 4 Pīlāru kursi iesācējiem un Xuan Kong Da Gua kurss cilvēkiem ar priekšzināšanām. Qi Men Dun Jia kurss paliek saldēdienam nākamajam pavasarim:-)

Jaunumi ir arī Pakalpojumu sadaļā- jauni apraksti, jaunas cenas un jauni pakalpojumi. Tā kā jūlija mēnesī fenšui pakalpojumi būs pieejami ierobežotā daudzumā (brīvlaiks bērnudārzos:-), tad nu lūgums uz konsultācijām pieteikties savlaicīgi! Smaidīgu visiem vasaru!

[09.04.2009]

Jaunākā informācija par mācībām- "FSRC Latvija" paspārnē tiek uzsākta jaunas grupas (rīta un/vai vakara) veidošana "Praktiskā fenšui" kursiem. Kursu programma šeit. Plānotais kursu sākums- maijs. Maksa par kursiem- 50Ls/mēnesī. Mācību maksā ietilpst viena lekcija nedēļā (2-2,5h), izdales materiāli, tējas/kafijas pauze un našķi. Interesentus, lūdzu, savlaicīgi pieteikties, rakstot uz fs@fengshui.lv vai zvanot- 29 287195 (Linda).

Paralēli fenšui projektu radīšanai notiek arī sabiedriski noderīgais darbs:-) - mūsu kompānija ir iesaistījusies labdarības tievēšanas maratona atbalstīšanā, kuru jau otro gadu organizē veselīga dzīvesveida un skaistuma noslēpumu portāls noslepums.com. Tāpat piedalāmies Jauno uzņēmēju atbalsta biedrības "Tīne" darbībā, iedvesmojot jaunās sievietes un māmiņas uzsākt uzņēmējdarbību. "Tīnes" mājaslapa ir tapšanas stadijā, tāpēc plašāku informāciju meklējiet draugiem.lv domubiedru grupā (Bizness un uzņēmējdarbība- Jauno uzņēmēju atbalsta biedrība "TĪNE").

Jaunumiem tāpat vēlos pievienot brīnišķīgu videomateriālu par savu Skolotāju Joseph Yu, par viņa mācību centru un ieskatu mācīšanas tehnikās. Man ir tas gods un laime mācīties pie šī unikālā Skolotāja jau 8 gadus un tāpat ar viņa svētību un atbalstu arī Latvijā ir izveidota šī mācību centra "filiāle", lai turpinātu viņa darbu, mācot arvien jaunus klasiskā fenšui interesentus :-) Linda

Lai Jums visiem smaidīgas un priecīgas Lieldienas!

[03.02.2009]

Īsteni "fenšuisti" par Jaunā gada sākumu uzskata gada maiņu pēc Saules kalendāra... un tas notiek šodien, 3.februārī, 18.50 Lai Jums visiem ražīgs, smaidīgs un apdomīgi prātīgs šis Zemes Vērša gads!

[05.01.2009]

Smaidīgu un panākumiem bagātu Jauno Gadu! Informējam, ka esam veiksmīgi pārcēlušies uz plašākām telpām Rīgā, Artilērijas ielā 40. Tas, iespējams, iepriecinās mazu bērnu vecākus un suņu īpašniekus, jo ēka, kurā atrodas birojs, robežojas ar Ziedoņdārzu. Nepieciešamības gadījumā garās sarunas par telpu projektiem būs iespējams risināt arī parkā :-).

[16.12.2008]

Iespējams, ka daudziem, vispārēja nemiera pārņemtiem cilvēkiem, jau šobrīd ir vēlme uzzināt, ko tad īsti varam sagaidīt nākamajā gadā? Nākamais ir Zemes Vērša gads un Četru Pīlāru Meistara Reimonda Lo prognoze 2009.gadam ir atrodama šeit (angļu val.).

[03.12.2008]

Apsveicam Sanitu no Rīgas rajona par godam nopelnīto 33% atlaidi!

Tā kā decembrī ir ieplānots pārcelties uz jaunām telpām, lūgums jaunos klientus pieteikties no janvāra! Jau iepriekš pateicamies par pacietību un sapratni. Lai Jums jauks šis svētku gaidīšanas laiks!

[19.11.2008]

Mums šodien dzimšanas diena- 6 gadi! Par godu šim jaukajam notikumam uz 10 dienām (līdz 29.11.2008) tiek piedāvāta 33% atlaide dzīvojamo un darba telpu fenšui projektiem. Rakstiet uz fs@fengshui.lv , norādot tematā "atlaides". Lai nu mums un Jums viss izdodas! :-)))

[06.11.2008]

Mums ir labas ziņas! Ir panākta vienošanās par taici-cjuaņ (ķīniešu vingrošana) nodarbību uzsākšanu. Paredzamas 2 grupas- rīta un vakara. Nodarbības notiks centrā (atkarībā no interesentu skaita- ir vairāki varianti), viena apmeklējuma cena- 5Ls (~ 2h). Tiem, kam nav priekšstata par taici-cjuaņ- iesakām noskatīties šo video. Materiāls angļu valodā- šeit. Pieteikšanās un papildu informācija, rakstot uz fs@fengshui.lv , norādot tematā "taici". Uz tikšanos!

[17.10.2008]

Jaunākā informācija par mācībām- "FSRC Latvija" paspārnē mācības uzsākušas 2 grupas, kas apgūst "Četru Pīlāru metodes". Nākamā gada pavasarī iespējama jaunas grupas veidošana "Praktiskā fenšui" kursiem. Interesentus, lūdzu, savlaicīgi pieteikties, rakstot uz fs@fengshui.lv vai zvanot- 29 287195 (Linda). Kursu programma šeit.

[06.10.2008]

Mums ir lieliski jaunumi! Nupat iznākusi profesionālās fenšui un 4Pīlāru programmas Four Pillars & Feng Shui 4.2 jaunākā versija, kura nu pieejama 16 valodās- latviešu un krievu valodas ieskaitot! Tas ir dažādās valstīs mītošo Skolotāja Joseph Yu mācekļu draudzīgs kopdarbs, ko realizējis Danny Van den Berghe. Laipni lūdzam iepazīties ar programmas aprakstu, ielādēt 30-dienu izmēģinājuma versiju vai iegādāties par īpašu cenu!

Laikā, kad lielie dārza darbi padarīti, varam atkal pievērsties mājas kārtošanai, īpašu uzmanību pievēršot senaizmirstām lielgabarīta tekstilijām jaukās krāsās, kas, iespējams, piepilda Jūsu skapjus un plauktus... tā vietā, lai izmestu tos miskastē vai lauzītu galvu, kādam gan mērķim tos izmantot, ieskatieties šeit- varbūt radīsies ideja par jaunu interjera priekšmetu savai mājai vai jauku Ziemassvētku dāvanu saviem tuviniekiem? Grīdsegām un pārklājiem noder gan novalkāti džemperi un kleitas, padilušas segas un dvieļi, gan apnikuši aizkari un dekoratīvie pārklāji. Iedvesmai ieskatieties Gunas darbu galerijā; ja vēlaties pasūtīt grīdsegas, zvaniet Gunai- tel. 26520895. Lai Jums izdodas iepriecināt sevi un savu mājvietu!

[28.08.2008]

Vasaras sākumā tika nodibināta biedrība „FSRC Latvija”, kuras paspārnē tiek veidots mācību un pieredzes apmaiņas centrs visiem fenšui interesentiem- studentiem un praktizētājiem. Šim pasākumam savu svētību ir devis Skolotājs Joseph Yu, Feng Shui Research Center (Kanāda) dibinātājs. Šādas goda filiāles ir daudzās pasaules valstīs – ASV, Krievijā, Vācijā, Austrijā, Grieķijā, utt.- tajās Skolotāja Joseph Yu mācekļi turpina viņa iesākto darbu fenšui izzināšanā un tālākā mācību darba organizēšanā.

Tuvojas rudens un mūsu piedāvājumā ir jaunums- līdztekus "Praktiskā fenšui kursiem", šogad plānoti arī "Četru Pīlāru metodes" kursi. Iespējamais kursu sākums- oktobris; vietu skaits ierobežots, lūdzu pieteikties uz fs@fengshui.lv vai 29 287195 (Linda). Kursu programma šeit.

Tiem, kuriem rūp ne tikai mājokļa, bet arī pašu labsajūta, pamazām tiek veidota informatīva mājaslapa par kordicepa preparātiem- tie ir augstāko sēņu bioimūnregulātori- lielisks gadu tūkstošiem senās ķīniešu tradicionālās medicīnas un moderno tehnoloģiju apvienojums.

[08.05.2008]

Par klasisko fenšui varat paklausīties Haralda Burkovska veidotajā raidījumā "Kā labāk dzīvot" - spiediet uz pl.10iem labajā pusē. Ja radušies jautājumi, lūdzu rakstīt uz fs@fengshui.lv.

[23.02.2008]

Mūsu vērtīgo atradumu sarakstu papildinājusi mājaslapa lavandas.lv, kurā atradīsiet ar mīlestību darinātas ekopreces visai ģimenei! Latvijā ražoto "Madaras" sēriju meklējiet pie zīmola "Skin Laboratory"!

[08.02.2008]

Apsveicam visus mūsu draugus, klientus un sadarbības partnerus ar Zemes Žurkas gada sākumu! Četru Pīlāru Meistara Reimonda Lo prognoze 2008.gadam ir atrodama šeit (angļu val.) Neietekmējieties no klātpievienotās fotogrāfijas-šis patiesi ir Žurkas gads:-)

2008.gada kalendārs pilnā formātā- ar saules un mēness kalendāru, veiksmes indikatoriem (cjaņ ču), Lidojošajām zvaigznēm un citu noderīgu informāciju būs saņemams pret ziedojumiem. Ziedojuma mērķis- palīdzība 3 gadus vecajam Ritvaram un citiem mazajiem pacientiem, kuri šobrīd cīnās ar leikēmiju. Kalendāra cena- 3.00 Ls. Pieteikšanās uz kalendāru: fs@fengshui.lv

Maksu par kalendāru vai vienkārši ziedojumu no sirds varat pārskaitīt mazā Ritvara tētim:

Kaspars Bērziņš; p/k 210571-10626, konta nr. Nordea bankā: LV94NDEA0000080624969, ar norādi "Ritvaram". Paldies!

[04.02.2008]

Sadaļā "Saites" -jauns sadarbības partneris- Artiva- īpaši noderīgs jaunums tiem, kas domā par mājvietas ventilēšanas metodēm.

[31.12.2007]

Šeit varat noklausīties mūsu vēlējumus Jaunajā gadā Latvijas Radio klausītājiem Haralda Burkovska veidotajā raidījumā "Kā labāk dzīvot 13 stundas pie spoguļa"

[20.12.2007]

No 2008.gada janvāra mūsu mājvieta būs Rīgā, Brīvības ielā 85, 6.stāvā (lifts ir :-)))

Vizītes dienu un laiku joprojām vēlams saskaņot, iepriekš piezvanot pa t. 29 287195. Novēlam sirsnīgus Ziemassvētkus visiem mūsu klientiem!

[03.08.2007]

No 3-14.augustam kontaktu lapā minētais telefons nebūs sazvanāms, tāpēc rakstiet, lūdzu, uz e-pastu fs@fengshui.lv

Sadaļā "Saites" pievienotas vairākas interesantas mājaslapas.

[18.07.2007]

Informējam, ka trešdien, 25.jūlijā, pl. 10 Latvijas Radio 1 ir paredzēts raidījums par spoguļiem un to pielietojumu. Raidījumā piedalīsies astrologs Ivo Puriņš un šīs mājaslapas veidotāja Linda Meškova. Patīkamu klausīšanos!

[11.07.2007]

Informējam, ka augusta mēnesī fenšui konsultācijas nebūs pieejamas- tas saistīts ar mācību atvaļinājumu, kas tiks pavadīts pie Skolotāja Joseph Yu (FSRC, Kanāda) , turpinot apgūt augstākā līmeņa fenšui- Lidojošās zvaigznes, darba telpu fenšui un ievadkursu mācīšanas tehnikas. Tos klientus, kas plāno pieteikties uz konsultācijām rudenī, aicinām to darīt savlaicīgi!

[26.04.2007]

Šajā sadaļā publicēts video (angļu val.), kur uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par fenšui atbild Skolotājs Joseph Yu.

[08.04.2007]

Foruma sadaļā sākta materiālu pārpublicēšana no jauko vecāku portālā www.calis.lv risinātās konferences par fenšui tēmu.

[30.03.2006]

Sadaļā "Likteņa Pīlāri" tagad atrodas 4 pīlāru kalkulators. Pateicamies Danny Van den Berghe par sadarbību!

[4.02.2006]

Sadaļā „Raksti” ir publicēta prognoze 2006.gadam. Tās autors ir Reimonds Lo (www.fengshui-lo.com) viens no pasaules Fengshui Skolotāju piecinieka. Materiāla oriģināls atrodams augšminētajā web-saitā; tulkots latviešu valodā un publicēts mūsu mājas lapā ar Reimonda Lo laipnu atļauju un laba vēlējumiem Jaunajā gadā.

[26.08.2005]

Par mums runā! Piedāvājam mūsu lasītāju vērtējumam Latvijas Radio1 žurnālistes Agneses Putniņas veidoto raidījumu "Dzīve un Stils", kura tēma ir fenšui:
Pirmā daļa un Otrā daļa
(Ja never vaļā augšminētās adreses, lūdzu mēģiniet Latvijas Radio mājas lapā sameklēt 15.augusta raidījumu "Dzīve un Stils" plkst. 9:30 un 9:45)

[4.11.2003]

Par mums raksta!
"Santas" oktobra numurā publicēta ziņa, kurā ir īss LanHua apraksts, kā arī vērtējums mūsu www lapai:
Saturs
Lietojami
Uz modes viļņa

[19.11.2002]

Esam priecīgi paziņot, ka šodien tiek publicēta pirmā ķīniešu zinātnei un mākslai- fenšui- veltītā mājas lapa Latvijā.

Ceram, ka katrs šīs lapas apmeklētājs iegūs sev noderīgu informāciju. Taču, ja jums rodas neskaidrības vai vēlaties papildu informāciju, mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

Laipni lūdzam!


Untitled Document

/atjaunoti 13.09.2022./ Kursi un kalendāri!

 

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2022
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)