Ķīniešu metafizikas kursi 2017. gadā: ANKETA

Jaunums! Publiskie semināri! Vairāk informācijas šeit, pieteikšanās anketa šeit. Katrā semināra grupā ir 12-14 vietas, tie notiek Rīgā, Tallinas ielā 94 (pagalmā), zināšanu studijas "Jūties labi!" telpās.

Maksa par 2 semināru ciklu- 58 eiro.

 

Klātienes lekcijas "Praktiskais Fenšui- Lielās Trigrammas, I daļa " notiks reizi nedēļā, 4 mēnešus. Mācību maksa ir 100 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 350 eiro.

Plānotais lekciju sākums- novembris, 2017. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

 

Klātienes lekcijas "Sejas lasīšanas pamati" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus. Mācību maksa ir 150 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 400 eiro. Šo kursu iespējams apgūt arī neklātienē (mācības notiek, sev ērtā laikā un tempā apgūstot izdales materiālu un klausoties reālo lekciju audio, praktisku jautājumu precizēšanai ir privātas konsultācijas, tās ietvertas mācību maksā).

Plānotais lekciju sākums- novembris, 2017. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

 

Klātienes lekcijas "Plūmju Zieda paredzēšanas metode" notiks reizi nedēļā, 4 mēnešus. Mācību maksa ir 110 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 400 eiro. Šo kursu iespējams apgūt arī neklātienē (mācības notiek, sev ērtā laikā un tempā apgūstot izdales materiālu un klausoties reālo lekciju audio, praktisku jautājumu precizēšanai ir privātas konsultācijas, tās ietvertas mācību maksā).

Plānotais lekciju sākums- pēc vienošanās. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

Pēc vienošanās iespējams veidot arī darbadienas rīta vai dienas grupu.

 

Mācības neklātienē- "Praktiskais Fenšui- Lidojošās Zvaigznes " un "Dzimšanas kartes- 4 Pīlāru metode" ir iespējams uzsākt jebkurā laikā. Mācību maksa ir 480 eiro par katru metodi, tajā ietilpst mācību materiāli, klātienes lekciju audioieraksti, praktiskie darbi un individuālās konsultācijas klātienē. Atkarībā no individuālā tempa un mācībām atvēlētā laika, katru no šiem kursiem iespējams apgūt 2-4 mēnešu laikā, un vēl mēnesi veltot tikai praktiskajiem uzdevumiem.

Visi kursi ir veidoti ļoti koncentrētā formātā, ar izdales materiāliem. Lasot kursu pa teikumam priekšā, to varētu "izstiept" arī uz gadu, tāpēc cena attiecībā pret saturu un apjomu ir adekvāta :-)

Pieteikšanās kursiem un semināriem, aizpildot anketu. Ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas atvērt anketu, rakstiet vēstuli uz projekti@fengshui.lv ar savām vēlmēm.

Papildu informācija pa tālruni 29 287195 (Linda).

Uz tikšanos mācībās!


Untitled Document

/atjaunoti 12.06.2017./

SEMINĀRI

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2017
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)