Ķīniešu metafizikas kursi 2020. gadā:

Jaunums! Publiskie semināri! Vairāk informācijas šeit. Martā paredzēti 2 semināri Madonā!

Maksa par semināru- 60 eiro.

 

Klātienes lekcijas "Praktiskais Fenšui" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus (12 lekcijas). Mācību maksa ir 150 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 420 eiro.

Plānotais lekciju sākums- marts, 2020. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

Klātienes lekcijas "Četri Pīlāri" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus (12 lekcijas). Mācību maksa ir 160 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 450 eiro.

Plānotais lekciju sākums- aprīlis, 2020. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

Klātienes lekcijas "Sejas lasīšanas pamati" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus. Mācību maksa ir 160 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 450 eiro. Šo kursu iespējams apgūt arī neklātienē (mācības notiek, sev ērtā laikā un tempā apgūstot izdales materiālu un klausoties reālo lekciju audio, praktisku jautājumu precizēšanai ir privātas konsultācijas, tās ietvertas mācību maksā).

Plānotais lekciju sākums- marts, 2020. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

 

Klātienes lekcijas "Sejas lasīšanas padziļinātais kurss" notiks reizi nedēļā, 2 mēnešus. Mācību maksa ir 200 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 380 eiro.

Plānotais lekciju sākums- oktobris, 2020. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

Klātienes lekcijas "Plūmju Zieda paredzēšanas metode" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus (12 lekcijas). Mācību maksa ir 180 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un kafijas pauzes ar uzkodām. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 500 eiro. Šo kursu iespējams apgūt arī neklātienē (mācības notiek, sev ērtā laikā un tempā apgūstot izdales materiālu un klausoties reālo lekciju audio, praktisku jautājumu precizēšanai ir privātas konsultācijas, tās ietvertas mācību maksā).

Plānotais lekciju sākums- aprīlis, 2020. Mācību grupā ir 5 vietas, nodarbības notiks Rīgā, Artilērijas ielā 40.

Pēc vienošanās iespējams veidot arī darbadienas rīta vai dienas grupu.

 

Mācības neklātienē- "Praktiskais Fenšui- Lidojošās Zvaigznes " un "Dzimšanas kartes- 4 Pīlāru metode" ir iespējams uzsākt jebkurā laikā. Mācību maksa ir 500 eiro par katru metodi, tajā ietilpst mācību materiāli, klātienes lekciju audioieraksti, praktiskie darbi un individuālās konsultācijas klātienē. Atkarībā no individuālā tempa un mācībām atvēlētā laika, katru no šiem kursiem iespējams apgūt 2-4 mēnešu laikā, un vēl mēnesi veltot tikai praktiskajiem uzdevumiem.

Visi kursi ir veidoti ļoti koncentrētā formātā, ar izdales materiāliem. Lasot kursu pa teikumam priekšā, to varētu "izstiept" arī uz gadu, tāpēc cena attiecībā pret saturu un apjomu ir adekvāta :-)

Pieteikšanās kursiem un semināriem, rakstot uz projekti@fengshui.lv

Papildu informācija pa tālruni 29 287195 (Linda).

Uz tikšanos mācībās!


Untitled Document

/atjaunoti 14.09.2020./

 

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2020
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)