praktiskais fenšui
lielās trigrammas
4 pīlāri
plūmes zieda paredzēšana
sejas lasīšana

publiskie semināri

 

Par kursu:

Fenšui lielo trigrammu kurss (Xuan Kong Da Gua) ir paredzēts visiem tiem, kurus interesē jaunu zināšanu apgūšana un telpas sakārtošana ap sevi- gan darbā, gan mājās.  Kursa saturs nosacīti sadalīts 2 daļās- pirmajā daļā apgūstot ķīniešu metafizikas pamatus, iepazīstot heksagrammu izveides un interpretēšanas pamatus, kā arī apgūstot dažādus praktiskus risinājumus, īpaši izceļot ēku izvēli attiecībā pret ārējo ūdeni un krustojumiem, ūdens objektu izveidi mājvietas tuvumā, kā arī tekoša ūdens risinājumu ieviešanu iekštelpās būtiskai enerģētikas uzlabošanai.

Otrajā daļā- būs iespēja apgūt 8 Pilis- vienu no I-dzin (Pārmaiņu grāmata) paredzēšanas metodēm, kā arī iemācīties labvēlīgu datumu izvēles metodi. Papildus informatīvajam materiālam paredzēti vairāki praktiskie darbi, diskusijas, piemēri no reālās vides un to iespējamie risinājumi.

Mācību kursa beigās katrs students būs izveidojis savas dzīves vietas fenšui projektu un ieguvis pietiekami daudz zināšanu, lai patstāvīgi spētu analizēt situāciju un noteikt nepieciešamās korekcijas telpas uzlabošanai- praktiskajā procesā tiks analizēti arī piemēri no biznesa vides- biroji, veikali un tml.

Jāņem vērā, ka arī fenšui lielo trigrammu kurss ir klasiska, matemātiska metode, kura sevī neietver dažādu simbolu, talismanu izmantošanu, kā arī nekādi nav saistīta ar medijos tik bieži apskatīto Melnās Sektas "fenšui" metodi, kas balstīta uz mājas sadalīšanu Bagātības, Karjeras un tml. kvadrātos.

Šo mācību kursu var apgūt arī tālmācībā, sev ērtā laikā un tempā.

Kursa apjoms: 1.daļa

3-6h nedēļā (lekcijas un mājasdarbi), 3 mēneši (katra daļa);

Kursa saturs:

1.daļa: Pamatjēdzieni- ievads ķīniešu metafizikā;  Zemes Ci- 64 heksagrammas; Cikli un periodi;  Periodu heksagrammas; Vecāku un Bērnu heksagrammas; Pūķa, Kalna, Fasādes un Ūdens jēdzieni; Pamata un Izpausmes jēdziens; Zheng Shen un Ling Shen; Ūdens Mutes kvalitāte; Durvju, gultas un galda izvietojums; 384 līniju izvēle; Praktiskie piemēri;

2.daļa: 8 Pilis- I-dzin paredzēšanas metodes versija; Heksagrammu un 60 Jia-Zi atbilstība; Iekšējais Gua un Ārējais Gua; Tai Sui Gua un 4 Pīlāru heksagrammas; Sheng In un Ke In metodes labklājības nodrošināšanai; Heksagrammu savstarpējā komunikācija; Bagātība, Pēcnācēji un Sasniegumi; Praktiskie pielikumi.

Kursa formāts:

Klātienes lekcijas: 1 reizi nedēļā 3 h rīta, dienas vai vakara grupā (izdales materiāli, lekcijas audioieraksts, dalība slēgtā diskusiju grupā);

Neklātienes lekcijas: 4 lekcijas mēnesī (izdales materiāli, klātienes lekciju audioieraksti, privāta klātienes konsultācija reizi mēnesī).

Mācībām nepieciešams:

Fenšui lielo trigrammu kurss ir paredzēts cilvēkiem ar priekšzināšanām Lidojošo Zvaigžņu un Četru Pīlāru metodē, mācību procesam pietiks ar atvērtu prātu, loģiku, radošu iztēli un vēlmi pilnveidot savas zināšanas. Praktiskajiem darbiem nepieciešams kompass (apaļš, ar vāciņā iestrādātu metāla drāti, atrodams tūrisma un makšķernieku veikalos), svārsts (vara vai pēc sajūtas arī cita materiāla- atrodams ezotērikas veikalos), lineāls un krāsainie zīmuļi (6-12 gab.).

Pieteikšanās: projekti@fengshui.lv, papildu informācija pa tālruni 29 287 195 /Linda/

Uz tikšanos mācībās!

 

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)