dzīvojamo telpu projekts
darba telpu projekts
telpu novērtējums
dzimšanas kartes
dažādas sarunas
sejas lasīšana

 

PAKALPOJUMU CENAS :

Pilnais fenšui projekts- dzīvojamās telpas: 12 eiro/m2;

Pilnais fenšui projekts- darba un sabiedriskās telpas: 15 eiro/m2;

Maksu par telpu projektiem nosaka analizējamo telpu lietderīgā platība (palīgtelpas tiek analizētas, bet projekta maksā netiek ieskaitītas), sarežģītības pakāpe, iemītnieku/darbinieku skaits.
Privātmājām virs 350m2 un darba telpām virs 300m2 cenas pēc vienošanās. Maksājumus ir iespējams veikt pakāpeniski, līdz pat 6 mēnešiem.

N.B. ! Būtiskas atlaides (visiem pakalpojumiem) daudzbērnu ģimenēm, vientuļām mammām, pensionāriem un lauku iedzīvotājiem, ja konsultācija ir nepieciešama veselības vai sarežģītu dzīves momentu risināšanā.

Telpu novērtējums (audits) : 280 eiro; 2-stāvu mājām un vairākstāvu birojiem piemaksa par katru nākamo stāvu- 120 eiro, 1-istabas dzīvokļiem un birojiem līdz 25m2- 150 eiro.

Dzimšanas karte: 80 eiro (bērniem līdz 15 gadu vecumam- puscena) - kartes izveide, 8 lapu materiāls, kalendāra pielikumi- 6 lapas, 2-2,5 h gara konsultācija un sarunas audiofails.

Personīgais 2020.gada kalendārs: 70 eiro - saskaņā ar 4 Pīlāru dzimšanas karti izveidots krāsains individuālo dienu kalendārs. Pēc vienošanās var pasūtīt kalendāru arī atsevišķiem mēnešiem (6 eiro/mēnesī).

Saules kalendārs 2020.gadam: 5 eiro - saules kalendārs Metāla Žurkas gadam (no feb. līdz feb.)- dienu enerģijas un ikmēneša Lidojošās Zvaigznes- ērti izmantojams tiem, kuru rīcībā ir 4 Pīlāru kartes (var pašrocīgi izkrāsot savas Talantu vai Naudas dienas) un mājvietas/biroja Lidojošo Zvaigzņu fenšui projekts (zināt, kur un kad jāpārvieto telpaugi, tekošs ūdens vai jāpadedzina sveces). Līdzīgs noformējums kā mājaslapas sākumā, dienas un zvaigznes pa debespusēm, tikai uz 12 mēnešiem uzreiz:-)

2020.gada prognoze: 50 eiro - saskaņā ar esošo 4 Pīlāru dzimšanas karti izveidots krāsains individuālo mēnešu kalendārs ar specifiskām kombinācijām un 1h konsultācija.

2020.gada prognoze telpām: 50 eiro - saskaņā ar esošo telpu Lidojošo Zvaigžņu enerģiju karti izveidots rīcības plāns- ieteikumi un enerģiju ietekme pa mēnešiem katrā no debespusēm un 1h konsultācija.

Plūmes Zieda kalendārs 2020.gadam: īpašs kalendārs labvēlīgo stundu izvēlei jebkādiem biznesa vai privātiem lēmumiem- 365 dienām, 24 h ik dienu, izveidots vienā no Plūmes Zieda paredzēšanas metodes tehnikām. Vizuāli ērti pārskatāms un viegli saprotams pat tiem, kuriem nav īpašu zināšanu ķīniešu metafizikā. Draugu un esošo klientu cena- 25 eiro, jaunajiem klientiem- 35 eiro (plus konsultācija par lietošanas knifiem, papildus aprakstam).

Sarunas par visādām tēmām: 40 eiro/h (privātpersonām); 50 eiro/h- telpu izvēles konsultācijas uzņēmumiem; 80 eiro/h- lietišķās konsultācijas uzņēmumiem vadības, stratēģijas un cilvēkresursu jautājumos.

Pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv, kā arī pa telefonu 29 287 195 /Linda/

N.B. ! Visiem pakalpojumiem ir priekšapmaksa (vai avansa maksājums lielajiem projektiem) tikai ar pārskaitījumu, skaidras naudas darījumi uzņēmumā netiek praktizēti, tā kā klientu konfidencialitātes vārdā grāmatvedību kārtoju pati.

Incognito projektos pārskaitījumu var veikt jebkura persona, maksājuma mērķī norādot darījuma detaļas (piem. uzņēmējs Bonifācijs var saņemt pakalpojumu un apmaksu par to veic viņa šoferis/dārznieks, maksājumā norādot "Par Bonifācija privāto dienu kalendāru" :-)

REKVIZĪTI:

IK "LanHua"
Reģ. nr. 43602011875
Konta nr. LV63HABA0551004272121

Lai mums kopā viss izdodas! :-)


Untitled Document

/atjaunoti 28.10.2020./

 

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2020
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)