praktiskais fenšui
lielās trigrammas
4 pīlāri
plūmes zieda paredzēšana
sejas lasīšana

publiskie semināri

 

Par kursu:

Praktiskā fenšui kurss paredzēts visiem tiem, kurus interesē jaunu zināšanu apgūšana un telpas sakārtošana ap sevi- gan darbā, gan mājās.  Kursa saturs nosacīti sadalīts 3 daļās- pirmajā daļā apgūstot ķīniešu metafizikas pamatus, otrajā daļā iepazīstot vienkāršākās telpu koriģēšanas metodes un trešajā- apgūstot vienu no efektīvākajām fenšui metodēm - Lidojošās Zvaigznes (Xuan Kong Fei Xing). Papildus informatīvajam materiālam paredzēti vairāki praktiskie darbi, diskusijas, piemēri no reālās vides un to iespējamie risinājumi.

Mācību kursa beigās katrs students būs izveidojis savas dzīves vietas fenšui projektu un ieguvis pietiekami daudz zināšanu, lai patstāvīgi spētu analizēt situāciju un noteikt nepieciešamās korekcijas telpas uzlabošanai- praktiskajā procesā tiks analizēti arī piemēri no biznesa vides- biroji, veikali un tml.

Jāņem vērā, ka praktiskā fenšui kurss ir klasiska, matemātiska metode, kura sevī neietver dažādu simbolu, talismanu izmantošanu, kā arī nekādi nav saistīta ar medijos tik bieži apskatīto Melnās Sektas "fenšui" metodi, kas balstīta uz mājas sadalīšanu Bagātības, Karjeras un tml. kvadrātos.

Kursa saturs:

Ievadkurss:  Kas ir fenšui? Fenšui vēsture un pielietojums mūsdienās; Rietumnieku/ austrumnieku pasaules uzskata atšķirības; Dabas matemātiskā būtība; Fenšui skolas; Ci koncepts, īpašības un mijiedarbība; Iņ/ Jan koncepts, piemēri dabā un laikā; 5 stihijas- būtība, īpašības un mijiedarbība; 8 trigrammas- īpašības, Pirmsdebesu un Pēcdebesu kārtība; Četru dzīvnieku princips- fēnikss, pūķis, tīģeris un bruņurupucis; Formas skola- teorija un piemēri; Praktiskais darbs.

Pamatkurss:  Astoņu māju skola: 8 Fasādes un Aizmugures tipi; mājas sadalīšana 8 sektoros; 8 Klīstošās Zvaigznes; Zvaigžņu karte; enerģijas izplatīšanās; 8 Cilvēku tipi saskaņā ar dzimšanas gadu; Individuālie labvēlīgie un nelabvēlīgie virzieni; Praktiskais darbs.

Augstākā līmeņa kurss: He Tu; Luo Shu; Lidojošo Zvaigžņu Skola: Deviņas Zvaigznes; Laicīgo Deviņu Zvaigžņu īpašības; Nelaicīgo Deviņu Zvaigžņu īpašības; Deviņu Zvaigžņu kustība; Deviņu Zvaigžņu reversā kustība; 24 Kalni; Kalnu Zvaigzne; Ūdens Zvaigzne; Zvaigžņu Kartes; Gada Lidojošās Zvaigznes; Mēneša Lidojošās Zvaigznes; Zvaigžņu stihijas; Zvaigžņu attiecības; Zvaigžņu un Piļu attiecības; 1 un 0; Kalns un Ūdens; Otrs labvēlīgais stūris; Labvēlīgs Kalns un Ūdens; Kalns un Ūdens nevietā; Labvēlīgās struktūras; Pievienošana līdz 10; 1-4-7, 2-5-8, 3-6-9 struktūras; Nelabvēlīgās struktūras; Fu Yin un Fan Yin; Ieslodzīta Valdošā Zvaigzne; Zvaigžņu Kartes analīze; Pieminēšanas vērtas kombinācijas; Formu lietošana Zvaigžņu ietekmēšanai;
Fenšui projektu analizēšana- savas /draugu/ radu dzīvesvietas projekta veidošana, novērtēšana un korekciju izvēle.

Kursa formāts:

Mācības 3- 6h nedēļā (lekcijas un mājasdarbi), 12 lekcijas, 3 mēneši; pieteikšanās no 1.decembra

Tālmācība: 4 lekcijas mēnesī (izdales materiāli, audioieraksti, privāts atbalsts WhatsApp vai Telegram vidē)

Mācībām nepieciešams:

Praktiskā fenšui kurss ir paredzēts cilvēkiem bez priekšzināšanām, mācību procesam pietiks ar atvērtu prātu, loģiku, radošu iztēli un vēlmi pilnveidot savas zināšanas. Praktiskajiem darbiem nepieciešams kompass (apaļš, ar vāciņā iestrādātu metāla drāti, atrodams tūrisma un makšķernieku veikalos), svārsts (vara vai pēc sajūtas arī cita materiāla- atrodams ezotērikas veikalos), lineāls un krāsainie zīmuļi (6-12 gab.).

Pieteikšanās: projekti@fengshui.lv, papildu informācija pa tālruni 29 287 195 /Linda/

Uz tikšanos mācībās!

 

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)