praktiskais fenšui
lielās trigrammas
4 pīlāri
plūmes zieda paredzēšana
sejas lasīšana

publiskie semināri

 

Par kursu:

Ķīniešu sejas lasīšanas metode (Mian Xiang) paredzēta visiem tiem, kurus interesē jaunu zināšanu apgūšana un iespēja iemācīties komunicēt ar Universu un interpretēt tā norādes un zīmes savā un citu cilvēku sejās.

Katra dvēsele piedzimst noteiktā laikā, saskaņā ar savu dzīves programmu. To varam redzēt 4 Pīlāru kartē. Arī seja un ārējais veidols šajā dzīvē nav nejaušs- tas saskan ar cilvēka talantiem, uzdevumiem, kā arī spēju tos realizēt noteiktā sfērā. Ja 4 Pīlāru kartē mēs varam redzēt iespējas, ko cilvēkam atnes noteikts gads vai desmitgade, tad sejā varam redzēt, kā un vai cilvēks šīs iespējas ir izmantojis, tātad sejā atspoguļojas izvēles un to sekas. Tāpat sejā parādās zīmes noteiktos laikos un noteiktās zonās, brīdinot mūs par iespējamām problēmām- mēs varam tām pienācīgi sagatavoties un atrisināt. Pastāv uzskats, ka nav labu vai sliktu seju- tās atrodas pastāvīgā, tikai nojaušamā kustībā un mainās uz skaisto vai neglīto pusi tikai saskaņā ar mūsu dzīves izvēlēm.

Papildus informatīvajam materiālam mācību kursā ir daudz piemēru.

Mācību kursa beigās katrs students būs apguvis un spēs praktiski pielietot iegūtās zināšanas savas un savu tuvinieku seju analizēšanā, tādējādi rodot atbildes gan uz saviem, gan tuviniekus un draugus interesējošiem jautājumiem. Tāpat šī metodes apguve būs noderīga personāla atlases speciālistiem un tiem, kas strādā ar klientiem. Priecāsimies redzēt studentu rindās arī tos speciālistus, kuru darba lauciņš ir cilvēku seju uzlabošana, izskaistināšana vai pārveidošana.

Jāņem vērā, ka ķīniešu sejas lasīšanas metode būtiski atšķiras no eiropiešiem zināmās fiziognomikas. Lai gūtu plašāku un vizuālu iespaidu par šo aizraujošo un visnotaļ noderīgo metodi, meklējiet youtube kanālā korejiešu filmu "The Face Reader".

Šo mācību kursu nepieciešamības gadījumā var apgūt arī tālmācībā, sev ērtā laikā un tempā.

Kursa apjoms un formāts:

Mācības 3- 6h nedēļā (lekcija un mājasdarbi), 12 lekcijas, 3 mēneši; sākums: marts, 2024.

Tālmācība: 1 reizi nedēļā, 2 h lekcija (izdales materiāli, audioieraksti, privāts atbalsts WhatsApp vai Telegram vidē)

Kursa saturs:

Ievads, liktenis un veiksme;
Trīs zonas, Garīgais un Praktiskais līdzsvars, labā/kreisā puse, Profils;
Sejas sastāvdaļas: pieci kalni, četras upes, pieci virsnieki, sešas mājvietas;
Pieci cilvēku tipi, Desmit seju tipi;
Trīs dzīves stadijas, Sešas dzīves daļas;
Divpadsmit Pilis;
Cilvēkresursu vadīšana;

Praktiskie piemēri.

Mācībām nepieciešams:

Kvalitatīvas analizējamo seju (savu un tuvinieku/draugu- ar viņu akceptu) bildes A4 formātā, ar redzamu matu līniju gan pretskatā, gan profilā. Praktiskajiem darbiem nepieciešams lineāls, zīmulis un marķieris svarīgāko likumu izcelšanai.

Pieteikšanās: projekti@fengshui.lv, papildu informācija pa tālruni 29 287 195 /Linda/

Uz tikšanos mācībās!

 

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)